- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1651 Culés
Gorące dyskusje
BojanKriKicz
35
@Karol145 Xd tyle co do tego komentarza
96 odpowiedzi
kodi77
61
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1651 Culés
5
Fakty TVN 18.01
- materiał nr 1: mówili chyba na temat zimy w Polsce, a na samym końcu pokazali psa na łańcuchu w śniegu i jakaś baba mówi do niego: "widzisz, pan prezydent na to pozwolił"
- materiał nr 2: "Polakom doskwiera tegoroczna zimna? TO CO MAJĄ POWIEDZIEĆ MIESZKAŃCY UKRAINY" xD I 10-minutowy materiał o tym, że u nich ogromna zima, że Poloki jakieś zbiórki na generatory dla nich robią, że Zełeński prosi o pomoc xD Przecież to jest psychiatryk. @Popitek12
4
@PatrychoO dlatego tego nie oglądam. Polecam i Tobie. Nie będziesz przeżywał
1
@Safrani muszę oglądać TVN, żeby wiedzieć, co sądzić o świecie
7
@PatrychoO tego drugiego materiału to po prostu nie zrozumiałeś albo obejrzałeś mały fragment, tam chodziło o brak prądu i ogrzewania w Kijowie po kolejnych atakach,
5
@PatrychoO ja wyłączyłem tv, włączyłem myślenie, Krzysia Bosaka i Krzysia Zero i już wszystko wiem. Ziemia jest płaska, uchodźcy atakują na każdym rogu, szczepionki mnie zabiły, a patelnie w Ikea można sobie brać za darmo.
0
@PatrychoO A co nieprawdziwego jest w stwierdzeniu o psu na łańcuchu w śniegu?
Nawrot na to pozwolił i powinno się o tym przypominać każdego dnia.
0
@mkord nom. I co mnie to gówno obchodzi. Bardziej chodzi mi o wydźwięk tego, jak redaktor zapowiedział ten materiał. "Zimno ci Poloku a służby nie dają rady? Morda, bo Ukraińcy mają gorzej." A Poloki jeszcze zbiórki im robią, jakby u nas nie było na co zbierać.
1
@Comentateiro sam uważam, że ta ustawa powinna przejść, ale chodzi mi tu o tanie granie na emocjach. Biednego pieska pokazali i złego pana prezydenta, no ludzie.
0
@PatrychoO wydźwięk jest taki jaki chcesz widzieć, pewne treści chyba za mocno weszły do świadomości
0
@PatrychoO Rozumiem, wiadomo, że to tani trick, masz 100% racji, ale jest proporcjonalny do głupoty pokazanej przez Prezydenta. Tyle, że tani trick w TVN nikomu nie szkodzi, a fatalna decyzja Nawrockiego i owszem.