- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1784 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1784 Culés
0
Choróbsko mnie rozłożyło. Prawie 40° stopni gorączki, kaszel, ból gardła, a gnaty tak mnie bolą, jakby pociąg po mnie przejechał. Zna ktoś jakieś sprawdzone, domowe sposoby, żeby się wspomóc?
0
@Zelazny_Mike Seta z pieprzem i do pieca na 3 zdrowaśki.
0
@Zelazny_Mike Nie lepiej jakiś fervex?
0
@misterio raczej już za późno
0
@Zelazny_Mike U mnie było podobnie w tym tygodniu. Fervex + rumianek/mięta do picia żeby gardło nawilżać i przy okazji dobre na podrażnienia. Bolało mnie w krzyżu, więc pare dni z maścią rozgrzewającą się przemęczyłem.
0
@Zelazny_Mike Napuścić zimnej wody do wanny i posiedzieć kilka kinut, albo wziąć chłodny prysznic.
0
@Zelazny_Mike Z takich banałów, które na mnie działają to zdecydowanie polecam gorący rosół (ogólnie zupy), gorącą herbatę z miodem i cytryną, miętę i pokrzywę do picia, Oshee żeby uzupełnić elektrolity (jak nie wchodzi woda). Co do leków, to jak masz kaszel mokry to tylko i wyłącznie Mucosolvan, po kilku dniach zero kaszlu, na ból gardła tabletki do ssania Gelovox, które tworzą barierę ochronną na gardło i łagodzą podrażnienia gardła, do tego są warianty smakowe - imo wiśniowe najlepsze, a na gnaty leżenie w łóżku i odpoczynek. A jak do poniedziałku nie przejdzie to do lekarza i na L4 ;)
0
@Zelazny_Mike mleko z czosnkiem i miodem ;)
1
@LeszekFCB No rosół z chęcią bym ugotował, ale nie mam składników. Mam za to towar na krupnik, więc zdecyduje się na niego. Do apteki też nie mam jak się dostać, a jak zwykle kiedy trzeba to w szufladzie na leki nic nie mam na grypę. Coś wymyślę heh