- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 762 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 762 Culés
1
Szczeże? Tak naprawdę, to co było wcześniej w LM , Mbappe w ciul goli, Arsenal top, Real sie wyjebał z top 8, chociaż przed ostatnią kolejką był drugi. To i tak nie ma sensu, bo wystartwała Ekstraklasa!
I na dzień bobry ;) Lubin mógł mieć w piatek lidera, ale dostał w papę od Gieksy.
Widzew, który zrobił transfery za miliony euraszków, wincyj niż cała LL Tebasa razem wzięta, też w papę od Jagi. Oby Siemieniec , jak najdłużej tam był. Na koniec wisienka(truskawka) na torcie. Bankrut Lechia Gdańsk ,który skorzystał z zapomogi ligi,żeby w miarę funkcjonować i zostac w lidze, opierdala na wyjezdzie, jak zwykle miałkiego Lecha Poznań.Cała ekstraklasa w najlepszym wydaniu.
Przynajmniej Górnik się pokazał, jak nalezy.
1
@severius Ale tylko szczeże
0
@severius Lechia gra najbardziej widowiskowy futbol w lidze.
1
@severius Proponuję Niedzielę ze słownikiem:-) Bez obrazy, pozdrawiam:-)
1
@kamyk_23 Ok, jeden błąd na dzień dobry psuje kontekst. Zdarza się. Nie obraziłem się. Pozdrawiam.
1
@severius Ja poważnie... mam załączony słownik, pomimo, że jestem prawie alfą i omegą z ortografii... ale klawiatura czyha:-)))
0
@kamyk_23 Wiek,% i pisanie na szybko. A do tego audiobuki. Człowiek się odzwyczaja od pisania. W podstawówce z dyktand byłem kozak, ale... interpunkcja mnie zjadała. Bo było tak, ze trzy przecinki ominięte, nota 1 w dół. I było tak,że na dyktandzie
0
@severius ja miałem zero błędów ort, ale np. pominąłem przecinki i za to leciałem przeważnie dwie noty w dół.
0
@severius Skoro doszedłeś do wniosku, że piszesz za szybko... to cierpliwości, psz wolniej... z czasem przyjdzie rutyna:-)