- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1380 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1380 Culés
4
Czyli tak: W Iranie wybuchły protesty, USA i Izrael zachęcały do ich eskalacji. Na ulicach zginęło kilkanaście tysięcy ludzi, kolejne setki/tysiące w wyniku wyroków kary śmierci. Trump twierdził, że Ameryka przyjdzie z pomocą jeżeli dojdzie do morderstw. I co? Jest szansa, że Trump dogada się z tym strasznym reżimem mahomentańskim. Życie tysięcy ludzi pójdzie na marne. Reżim się wzmocni.
A to wszystko by interesy amerykańskie były obsłużone. Znowu wyszło na to, że wszelkie gadki o demokracji, wolności to mrzonki. To samo w Wenezueli. Ktoś tam widzi w ogóle żeby planowano zorganizować jakieś demokratyczne wybory po obaleniu Maduro? Rządzi prawa ręka Maduro, parlament nadal wypełniony rodziną Maduro, ale wystarczy, że zgodzili się na eksport ropy do USA. Kij tam ze społeczeństwem:D
3
@barcelonaLM Ale zastanówmy się. Co nowego obnażyłeś w swoim wpisie?
Świat taki był, jest i będzie.
2
@Comentateiro Wielu ludzi dalej się oszukuje, że za Ameryką idzie wolność i demokracja pomimo tylu przykładów roznych państw od 1945 roku. Trzeba o tym przypominać caly czas.
0
@barcelonaLM czyli zaprowadzenie pokoju przez USA bombardowaniem ma być lepsze dla społeczeństwa? O ile dobrze zrozumiałem twoją wypowiedź to zapewniam cię- żydrael się nimi zajmie prędzej czy później. Będziesz zadowolony bo wtedy i Stany wpadną, poczekaj jeszcze chwilę nie wszystko tak od razu, przecież państwo żyslamskie se nie pozwoli na takie porozumienia ponad ich głowami.