- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 908 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 908 Culés
9
Mamy wielki 2026, a ludzie dalej nabierają się na Mbappe. Może indywidualnie błyszczeć i strzelić nawet 60 bramek, ale jednocześnie nie sprawia, że jego drużyna jest lepsza i kolegom z zespołu gra się łatwiej. To syndrom schyłkowego Ronaldo. Nie ma w dzisiejszej piłce na topowym poziomie zawodnika bardziej skupionego na sobie i mniej na drużynie(to poziom zaanagażowania w grę bez piłki niższy niż Ronaldo pod koniec pobytu w Europie czy 35/36 letni Suarez bez kolan). Enrique to wiedział i było mu na rękę odejście Kyliana gdzie wreszcie mógł w pełni swoją wizję wdrożyć zamiast iść na kompromisy z Kylianem. Tutaj bardzo polecam tą serię z Lucho na Canal+.
Luis Enrique: „Posiadanie zawodnika, który mógł poruszać się, gdzie chciał, oznaczało, że w grze zdarzały się sytuacje, na które nie miałem wpływu. W przyszłym roku będę kontrolował je WSZYSTKIE”.
PSG pozbyło się Mbappé i w końcu zostało Mistrzem Europy.
Nawet w kadrze kiedy osiągnął swój największy sukces? Jak dopiero wchodził do wielkiego futbolu i nie był tak zblazowana gwiazdką jak teraz oraz miał obok siebie takich tytanów pracy jak Griezmann i Kante.
Tutaj nawet w porównaniu z 35-letnim Messim wyglądał jak oldboy będąc zawodnikiem o chorych możliwościach fizycznych.
To nie jest typ gracza, którego chcielibyście budując zespół. Trust me.
1
@ViscaelBarca2007 PSG wtedy wygladalo jakby biegalo w 8/9 na meczach z rywalami typu Bayern / City
0
@ViscaelBarca2007 Szczerze mówiąc dziwi mnie że Real nie próbuje częściej Garcii.
0
@FcPortoFan1999 Bo chłopak strzela mało. Wszystkie gole strzelił w jednym meczu. A Mbappe daje im punkty. Kto by tam nie grał. To są tak fatalni że obecnie liczby, pkt > wszystko inne.
0
@PatrykBarca Skoro Viniciusa nie ma to jest idealna okazja do przetestowania takiej dwójki z przodu.
0
@ViscaelBarca2007
tez mam takie wrazenie. Malo pracuje na boisku i w kreacji tez jest slaby