- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1290 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
167
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1290 Culés
0
Jak ja kocham NFZ. Chciałem troche przypolaczkowac i zaoszczędzić i zdecydowałem się na medycynę pracy na NFZ zamiast prywatnie, i teraz czekam od 13:30 w przychodni na szczęście już chyba bliżej niż dalej
6
@LjakRoberciik Toć to żadne czekanie. 2 godziny? Panie... ja tu od 6 siedzę, jaka godzina, jakie numerki, pan zobaczy jakie krzesło ciepłe, wysiedziane.
3
@szymonekk ale Ty jesteś lekarzem!
0
@LjakRoberciik Mój rekord to w szpitalu było od 7:15 do 14:45. A najzabawniejsze jest to że:
A) Przed wizytą w tym chorym miejscu powiedzieli przyjdz pan wcześniej bo o kolejności decyduje kolejność rejestracji a rejestrować się można od 7:00.
B) Co mnie rozwaliło. Przychodzi baba pyta kto ostatni? Od której czeka? Po czym na luzie puka do gabinetu i lekarz ją przyjął.... Od tego momentu robię tak samo czasem wejdzie czasem nie. Ale siedzenie tam cały dzień to dramat jest.
2
Jakie numerki jakie godziny to jest NFZ prawo dżungli kto pierwszy ten lepszy pazurami trzeba wyszarpac swoje miejsce
0
@LjakRoberciik To chyba nie kwestia polaczkowania tylko idzie się tam gdzie pracodawca wyśle? :D
1
@Kozinho. ale komuś to przeszkadza?!
0
@Bykunn no nie do końca. Pracodawcą taktycznie powiedział gdzie mam iść . ale jeśli ja bym chciał i poszedł prywatnie gdzies zrobić to tez nie ma problemu tak samo będzie ważne tylko no wtedy muszę sobie za to zapłacić ( wiem bo działałem tak w poprzedniej robocie jak nie chciałem stać w kolejkach jak dzisaj)
0
@LjakRoberciik To widzę że kolega burżuj :D Rozumiem iść prywatnie żeby nie czekać pół roku na termin, ale żeby oszczędzić 3 godzinki to trochę rozrzutność :D