- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1512 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1512 Culés
0
Skoro w Mediolanie zdobyliśmy 4 medale, a w Paryżu 10. Jednak warto zaznaczyć, że dyscyplin na letnich igrzyskach, gdzie są medale do rozdania jest trzy razy więcej niż na zimowej. I jak dodamy jeszcze element infrastruktury, w wielu dyscyplinach (zimowych)nie ma warunków do trenowania danej dyscypliny, to wynik 4 medali jest o wiele lepszy niż osiągnięty w Paryżu.
1
@Criss18Barca Hmmm, trochę bez sensu jest dla mnie porównywanie igrzysk zimowych z letnimi.
Żeby ocenić wynik medalowy na igrzyskach, trzeba wziąć pod uwagę, jaki był potencjał medalowy przed ich rozpoczęciem, a jaki jest wynik końcowy.
2
@Criss18Barca złoty strzał młodego Małysza i naturalizowany rusek przepustka do sukcesu PZN. Im to sie zawsze poszczęści, stołki zachowane
0
@Criss18Barca W zimowych problem jaki taki, że znów mimo że trochę nieoczekiwanie, skoki narciarskie ratują nasz dobrek medalowy i tuszują wyniki innych dyscyplin, a jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że w sumie wszystkie medale zdobył Kacper Tomasiak (jeden na pół z Wąskiem ale wiadomo, że bez Kacpra tego medalu by nie było) to jednak nie wygląda to dobrze względem całej naszej drużyny olimpijskiej.
Na letnich jednak zdobywaliśmy medale w różnych dyscyplinach i tych nazwisk było kilka.
Oczywiście nie oceniam gdzie to lepiej wygląda ale faktem jest, że w sportach zimowych ratuje nas przede wszystkim Kacper Tomasiak, bez niego byśmy wyglądali ubogo choć i tak szału nie ma bo dyscyplina, która miała nam dostarczyć najwięcej medali odniosła porażkę tym bardziej, że jedyny medal poza skokami zdobył dla nas Rosjanin. No nie wiem jak ty ale ja tutaj jakiegoś potężnego sukcesu jako zimowa drużyna olimpijska nie widzę.
Widzę po prostu wielki sukces Tomasiaka i medal zawodnika, który gdyby nie wojna nigdy nie startował by dla nas.