- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1776 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
75 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
22
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1776 Culés
2
Nie tylko LL ma swojego męczennika xDD
4
@marcin62 Modrić też się przekonuje co to znaczy być poza realikiem xDDD
3
@Messibestplayerintheworld Wiadomo, ale Modrić to też jeden z niewielu madryciaków którego dało się lubić i szanować
2
@marcin62 Ciekawe jakieś procesy myślowe go zaprowadziły do tego, żeby Modriciowi dać kartkę w tej sytuacji
0
@mr Barca strzelam, że piłka była dla rywala a ten ją kopnął po gwizdku. Innego wytłumaczenia nie ma. Filmik mam wrażenie tak ucięty, żeby właśnie wyglądało tak jak wygląda.
Nie oglądałem tego meczu, ale wiem kto mógł oglądać:) @takisobiektos za co kartka dla Modricia?
0
@marcin62 ale to był rzut wolny czy on wywala piłkę żeby grać na czas? Bo jak to pierwsze to kartka jest z kategorii mocno z tyłka a jak drugie to przecież zasłużona.
1
@escarabajo na flashscore jest opis że kartka za opóźnianie gry
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/ac-milan-8Sa8HInO/as-roma-zVqqL0ma/?mid=K4Nt7kwP
0
@Azi czyli za wybicie dostał. ale użytkownik Frontera postanowił pokazać jak to "biali" są uciemiężeni, z kolei @marcin62 postanowił powielić te kupę z twittera.
1
@Azi @escarabajo
a to mea culpa panowie
0
@marcin62 odszedłeś z Realu? Żółta kartka!
Btw... widać, że Modrić mocno przesiąkł już Włochami. :D
1
@escarabajo to tylko pokazuje jak łatwo niektórzy tutaj dają się manipulować
0
@Azi To pokazuję jak telewizja i inne media mogą i manipulują milionami ludzi :D
1
@escarabajo Szczerze nie pamiętam, ale z tego meczu to pamiętam to że sędzia miał tylko kartki dla zawodników Milanu.