- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 697 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 697 Culés
0
I wiecie co? Bardzo a to bardzo ubolewam że w Polsce nie wydają magazin "France Footbol".
Naprawdę, kupował by z przyjemnością.
Internet to dobra rzecz ,ale wziąć w ręce taki ilustrowany magazin o piłce nożnej w pięknym wydaniu, to zupełnie inny poziom satysfakcji. Mogli by już przetłumaczyć i wydać najlepszy na świecie magazin o piłce.
Szkoda.
2
@AssisMoreira Nie wstyd Ci by było kupować magazyn, który wręczał niezasłużone Złote Piłki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@heniusss xD Proszę Ci.
Mam parę wydań , arcydzieło. Papier, foto, styl, wszystko na najwyższym poziomie.
1
@AssisMoreira Szczerze to w ogóle mam wrażenie, że właśnie wydania papierowe takich magazynów itd poszły w odstawkę, a część to w ogóle przeszła tylko na wersję cyfrową. :D Kiedyś to w każdym sklepie, nawet jakimś osiedlowym były takie gazety itp. Chyba, że po prostu już tak nie zwracam na to uwagi
1
@AssisMoreira Ciekawe czy brawo sport jeszcze wydają :)
1
@heniusss A pamiętasz , był taki magazin "Stadion" z Czech. W każdym wydaniu, w środku był dosyć duży plakat z piłkarskimi albo hokejowymi drużynami. Miodzio.
Zbierałem tn magazin właśnie z tego powodu. Bo ani słowa po Czesku nie znałem xD Dosyć ciężko było go kupić , bo wprawie wszystkie dzieciaki polowali na niego. xD
1
@AssisMoreira Oj nie znam niestety, ale właśnie z moich wspomnień związanych z magazynmi najfajniejsze jest to, że zawsze było kilka plakatów i czasami inne fajne dodatki. :D
Na google sprawdziłem sobie jedynie, że są jakieś pojedyncze numery do kupienia w antykwariatach i to w przystępnych cenach.
https://antykwariatsportowy.pl/product-pol-13347-Magazyn-Stadion-1992-Czechoslowacja-2-numery.html