- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1576 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1576 Culés
0
W 2018 roku Julen Lopetegui potajemnie doszedł do porozumienia z Realem Madryt w sprawie prowadzenia tego klubu tuż po Mistrzostwach Świata 2018 mimo że trzy tygodnie wcześniej przedłużył kontrakt z hiszpańską federacją o 2 lata. I został za to zwolniony z reprezentacji tuż przed turniejem. Szef hiszpańskiej federacji dobrze wtedy zrobił ?
3
@kocuur źle, poszli na rękę realowi - skoro go zwolnili to real nie musiał płacić federacji za wykupienie trenera. No i Lopetegui dostał jeszcze kasę od federacji za to że go zwolnili.
1
@Rifek @kocuur plus jeszcze tą decyzją zrobili taki bałagan w kadrze że piłkarze dali sobie wbić hat trika od jakiegoś noname z Portugali i szybko odpadli z... Rosją.
To był jawny sabotaż reprezentacji, najpierw przez decyzję samego Lopetegiego, a potem władz piłkarskich o jego zwolnieniu dosłownie na chyba dwa dni przed turniejem.
0
@kocuur @Bobo25Bobo25
Musieli go zwolnić. A to z winy samego Juliena. Mógł chlop powiedzieć Realowi że jest przed najważniejszym turniejem życia. I podpisze papiery po jego zakończeniu/odpadnięciu
0
@PatrykBarca nie, nie musieli. Z dwóch ryzykownych decyzji wybrali ta bardziej ryzykowaną czyli zmianę trenera w przeddzień najważniejszego turnieju 4lecia. Jak się później okazało podjęli zła decyzję. Choć oczywiście nie wiemy jakby to wyszło z Lopetegim dalej za sterem podczas mundialu.
W mojej ocenie działacze zamiast rozumem pokierowali się sercem (urażoną dumą).