- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1635 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Danny Gaucho
10
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1635 Culés
1
Śmieją się z Bundesligi, ale w La Lidze też tylko Barca, Real i długo, długo nic. Do trzeciego Villarrealu mamy przewagę 13 punktów, Real może mieć 12, jeśli wygra.
1
@kanver_ No przecież nikt nie neguje faktu, ze La Liga obecnie jest na gównianym poziomie
0
@kanver_ la liga jes slabiutka, wydrenowana z ciekawych pilkarzy
Jest Barca, Real i Atleti (choc tam ta gra jest slaba zazwyczaj w tym sezonie to nazwiska maja i najlepszym potrafia zagrozic)
0
@mekston @kanver_ Przy Bindeslidze to dalej lepsza liga z większymi Nazwiskami. W Bundes masz tylko Bayern. Bo z takiego BVB to nikt by się do składu 3 z Hiszpanii nie załapał.
0
@PatrykBarca tylko reszta ligi lepiej wyglada
Plus Z BVB w Atleti moglbys paru zmiescic
0
@PatrykBarca
Bzdura, jak często oglądasz Bundeslige? To, że Bayern jest mocarny nie podlega dyskusji, natomiast BVB,Franfurt, Leverkusen czy Lipsk to bardzo mocne zespoły, a co do piłkarzy BVB rzucę na szybko takie nazwiska jak Guirassy, Schlotterbeck. Każdy z nich mógłby grać w podstawie Barcelony,Realu czy Atletico. Kobel jest typowany na następcę Courtois.
0
@19Riki20 @mekston Mogli by , ale by nie musieli. Te Frankfurty czy Leverkuseny to skald mają niczym Betis czy Villareal.
0
@PatrykBarca mimo wszystko Leverkuseny czy nawet Frankfurt wypadl lepiej od Villarreal w LM
Villarreal beznadziejna lm
Personalnie i jednak pod wzgledem wartosci wyglada to lepiej u Niemców
Jak sie cofnac 10 czy 15 lat temu to masz la lige w zupelnie innym miejscu.
Ja nie mowie ze ekipy z Niemiec to ochy i achy ale szczerze na teraz wygladaja mniej ogórkowo niz te z la liga