- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1371 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1371 Culés
10
Z kroniki reprezentacji 'biało-czerwonych":
50 lat temu reprezentacja Polski w piłce nożnej przegrała w meczu towarzyskim z Argentyną 1:2. Bramkę dla "biało-czerwonych" zdobył Kazimierz Kmiecik, a swój pierwszy mecz w kadrze rozegrał Zbigniew Boniek
25 lat temu reprezentacja Polski w piłce nożnej pokonała w wyjazdowym meczu eliminacji do MŚ reprezentację Norwegii 3:2, a bramki dla "biało-czerwonych" zdobywali Emmanuel Olisadebe (dwa gole) i Bartosz Karwan
@Arkon @arsenallondyn0 @Muszynianka @wlodek54 @kamyk_23 @aldewir @Klaudiaa8 @Konradowskyy @Safrani @Gary oraz inne osoby zainteresowane
1
@kubix05 Dzisiaj Boniek walczy z Najmanem..
1
@kubix05 25 lat temu a wygląda trochę jak z lat 80. To samo jak na C+ pokazują kronikę ekstraklasy z tamtego okresu... aż trudno uwierzyć jak to wtedy wyglądało.
1
@FcPortoFan1999 jutro mają walczyć
1
@kubix05 Dzisiaj w sumie była konfa.
1
@FcPortoFan1999 teraz zauważyłem, że jutro Zibi z Borasem jeszcze będą przechadzać się po moim mieście