- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1667 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1667 Culés
1
Italia, Dania, Polska, Irlandia, Ukraina, Rosja, Nigeria, Kamerun, Serbia, Slowienia, Peru....
Chyba wszystkich znaczących wspomniałem.
Nie słaby taki turniej można było rozegrać.
Mała sugestia: Mistrzowi Świata, nieważne kiedy zdobyli mistrzostwo, powinni być zakwalifikowane bez meczów eleminacjj.
Jednak bardzo ciężko zdobyć Mistrzostwo Świata, które są raz na cztery lata. A po drugiej, takich krajów garstka. Sam tytuł MŚ powinien gwarantować udział w mistrzostwach.
Urugwaj
Brazylia
Hiszpania
Italia
Argentyna
Francja
Niemcy
0
@AssisMoreira nawet jeśli dany kraj byłby słaby jak Polska, ale kiedyś tam zdobył MŚ?
0
@AssisMoreira jeśli Włosi nie byli wstanie awansować na MŚ gdzie jedzie prawie 1/4 świata to znaczy że nie zasługują na ten turniej. Może niech zaczną od reformy swojej ligi i klubów bo siłą ich ligi są piłkarze zagraniczni.
Wiem że poziom eliminacji europejskich jest najwyższy i mogli by dać więcej miejsc Europie tym bardziej że grają w tych eliminacjach też kraje z Azji
0
@tadzik447 I który z tych , które zdobyli MŚ , byli w ciągu 20-21 wieku, aż tak słabe, że nie mogą zagrać na MŚ bez kwalifikacji?
Urugwaj?
A może Hiszpania?
Niemcy?
A może Argentyna?
Nie ?
A może Włosi . Tak , Włosi ! Bo reszta to po prostu giganci piłki nożnej.
Wywieźli Włochów na kartoflisko i teraz Wielka Bośnia zagra na MŚ. Sprawiedliwość, nie ma co.
Nie zgadzam się. Niech ktoś spróbuje stać Mistrzami Świata, wtedy porozmawiajmy.
Nie jest to takie proste.
0
@AssisMoreira za 30, 40 czy 50 lat wymienione kraje mogą być słabe jak barszcz. Wtedy też mają mieć aromatyczny awans?
0
@tadzik447 Oczywiście.
Każdy kraj na tej planecie marzy o wygranej MŚ.
Udało się to nielicznym.
Szanujemy tych nielicznych, bo zasługują.
A za 50 lat zobaczymy.