- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1544 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1544 Culés
12
Mundial rozpoczniemy z grubej rury
4 rano, Korea-Czechy, będę tam.
1
@michaleu O której Polska?
1
@michaleu Krecik vs Pikachu - już nie mogę się doczekać :)
4
@FcPortoFan1999 też o 4 rano, z Tunezją :D
Miałem w planach wstać na ten mecz...
0
@michaleu Plany są dobre.
5
@michaleu Dla innych narodów Polska - Tunezja to bylby pewnie hitowy mecz...
0
@michaleu całe szczęście, że naszych tam nie ma, bo poziom byłby jeszcze lepszy ;)
5
@Bzyczekk Pikachu jest z Japonii, a nie Korei.
1
@VegetaPolska no to Seong Gi-hun
0
@VegetaPolska Nie gadaj :O
0
@michaleu
Szkoda, że nasi musieli sfrajerzyć. Pewnie bym nawet wstał na tę 4 rano.
Ale poziom tego Mundialu szykuje się "wybitny", a chodzą głosy że Łysy chce to jeszcze rozszerzyć do 64 drużyn.
2
@michaleu Kanadę chętnie obejrzę i być może resztę spotkań o 21, ale zarywać nocki nie zamierzam dla USA czy innej Korei:D
2
@JoeBlack Najlepiej niech każdy kraj na świecie zagra na mundialu, po co się ograniczać
3
@Xaviball Akurat te topowe reprezentacje grają w przyzwoitych godzinach, więc te na pewno obejrzę
0
@michaleu po absolutnie najlepszym mundialu w historii jakim był ten w Katarze (poziom sportowy, emocje, przygotowanie i realizacja na nieprawdopodobnym poziomie i nie obchodzi mnie, że był grany zimą), dostaniemy takie absolutne dno.
0
@michaleu
Może niech tak zrobią to i Polska się załapie xD.
2
@Eto'o9 R10 Akurat wtedy fajnie się oglądało, bo zimą fajnie mecze wchodzą, ale największy minus był taki, że rozwaliło to sezon klubowy.
@JoeBlack O tak, no i Włosi w końcu pojechaliby na mundial xD
1
@michaleu Pamiętam mecze oglądane przy kominku :)
2
@fcbarcafan19 Miało to swój urok :D
0
@Eto'o9 R10 przygotowanie, w wyniku którego zginęło więcej osób niż na wojnie na Ukrainie ;) Chodzi o budowę stadionów, hoteli, infrastruktury. Te mistrzostwa nigdy nie powinny się tam odbyć.
0
@tadzik447 serio wierzysz, że przy budowie stadionów zginęło kilkadziesiąt tysięcy osób? Przecież to bełkot.
1
@michaleu Przepiękna dyskusja. PozdrawiaMY.