- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1229 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1229 Culés
3
Znowu sie uzależniliśmy od jednego piłkarza, tym razem od Raphinhi. Nie ma go, to ta druzyna gra jak jakiś sredniak. Nie może tak być, bo on ma 30 lat, pogra jeszcze góra max 2 na wysokim poziomie. Mecz przegrany, druzyna znowu nie dojechała, ale mecz na konto Flicka, znowu dał się nabrać i wciągnąć w te grę Simeone, znowu nie wyciągnął wniosków, wiadome było, że oni nie przyjadą tu na wojnę, tylko wycofają się, pozwolą nam grać i beda szukać takich akcji jak ta z Cubarsim. Brawa również należą sie dla Deco i Laporty, ze po odejściu Inigo nie wzmocnili najważniejszej pozycji stopera, nie wiem co oni myslelil, ze z Martina zrobią klasowego obronce? Ta drużyna nie zasługuje na Ligę Mistrzów, ten gen frajerstwa nadal w nim jest, jak w ostatnim sezonie w ostatniej minucie straciliśmy szanse na finał, to teraz to, niczego Flick tu nie zmienił. Dobrze, ze w przyszłym sezonie wraca Christensen, przedłużymy kontrakt Lewemu i może kogos uda sie znowu wypożyczyć i znowu to samo.