La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

0

Od początku obecnego sezonu brakuje nam klasycznego napastnika. Lewandowski już ma swoje lata i nie nadąża, Ferrana przemilczę, a reszta na tej pozycji gra słabo.

Ciągle to samo i to samo, brak porządnej 9 I nie wiem kiedy to się zmieni.

1

@Karol145 9 i doświadczonego ŚO brakuje, w zasadzie to na tych pozycjach zagraliśmy najsłabiej

0

@Ryoumen So jakoś się przeżyje, ale brak 9 już, to najważniejsza pozycja w układance flicka.

0

@Karol145 Imo Haaland dużo by nie zmienił jak i tak na niego praktycznie by nie grali. Tutaj raczej nie wina, że Lewy niewidoczny tylko nie dostaje piłek. Raz ktoś był łaskaw wrzucić na główkę to i tak piłka została wybita przez obrońcę.

0

@MirusAmisz A nieprawda. Ferran dostawał mnóstwo piłek I co? I nie wykorzystywał tego. Lewandowski źle się do tego ustawia, poza tym nie mają do niego ewidentnie zaufania, a do takiego dzika jak Norweg to już by mieli, poza tym Norweg łatwiej potrafi znaleźć się w dogodnej sytuacji.

0

@Karol145 Lewy idealnie ostatnim golem pokazał jak dobrze się ustawia. Ferran w tamtej sytuacji był gdzieś daleko nie wiadomo gdzie. Tu naprawdę nie jest problem złe ustawianie się Lewego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?