- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 951 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 951 Culés
8
A nawet 141/199. No rozwalili system
@michal26 @Comentateiro @BillyButcher @Bykunn
3
@Kgorecki2500 senkju trampy pomarańczowe i senkju polski trampek. Gdyby nie ich poparcie to aż tak by ruskiego knura nie zmietli.
1
@Kgorecki2500 Ciekawie czy Węgrowie po 3 latach będą tak zadowoloni ze zmiany jak obecnie mieszkańcy Wilanowa czy Jagodna :)
2
@Kgorecki2500 prześledziłem wyniki w JOWach i Ci powiem, że zagranica (o ile mogła tam głosować na to, bo tego nie wiem), czy też dokładne liczenie (w każdym razie w niedzielę nie było takich różnic), to sytuacja jest taka, że Fidesz prawie przewaliło całkowicie.
W tych, co była najmniejsza różnica (do 650 głosów przewagi przy okręgach ok. 50k), to partia Orbana wygrała wszystkie okręgi. Większość po 200 głosów przewagi, mimo iż w niedzielę po 1-3k przewagi tam było.
No i krótko pisząc - prawie Tisza miała jeszcze 5 mandatów więcej xD czyli 146 by mieli na 199. Niesamowity pogrom. Rzeź
0
@arasz1819 w Polsce to samo będzie. Trump dalej będzie odwalał i PiS przerżnie sromotnie. Izrael też będzie jeszcze dokonywał morderstw. Konfa i Razem będą grzały temat Izraela i USA.
0
@Kgorecki2500 Podobno ten chłop co będzie premierem i tak powiedział że Ukrainie to oni nie będę pomagać bo ich nie stać. Imigranci nie mają czego tam szukać a wczoraj tu latała informacjia że od 1 czerwca mają wywalać wszystkich którzy nie mają obywatelstwa unii europejskiej oraz Ukraińców... Więc nie jest najgorszy.
0
@Kazragore No to jest taki trochę Orban light. Zresztą on chyba 22 lata był u niego w partii.
0
@michal26 no Konfa to niech tak nie szaleje, bo oni tak samo Trumpa ukochali. Ale dobrze, ze jest ktoś kto głośno zaczyna mówić o bestialstwie Izraela, bo to co robią to przechodzi ludzkie pojęcie.