- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1108 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1108 Culés
1
Siedzę właśnie w ogrodzie i co widzę? Przejeżdżającego busa z reklamą wyświetlającą się na pace. Ktoś tu wrzucał niedawno tira z czymś takim. Widzicie tego więcej na drogach? Przecież to jest jakieś chore. Jak to zaleje ulice to będzie masakra jakaś. Powinni w porę zakazać podobnych rzeczy.
1
@maroon Widziałem też ostatnio. I to jeszcze taka w cyberpunkowym klimacie. Ale to jest chyba zakazane z tego co wiem.
1
@LAMC_10 No to nie wiem. Właśnie sobie przejechał z jakąś rażącą czerwoną reklamą. Powinno być zakazane,bo to niebezpieczne
2
@maroon ale to nie reklama coca coli? bo ja jeszcze choinki nie kupiłem.
Neon pod samochodem zakazany ale na reklamach mozna zarobić więc kto wie czy zakażą, prędzej opodatkują. Gorsze sę te lawety "stop aborcji" jak dopiero co wyszedłeś z obiadu albo idziesz z dzieckiem i musisz mu tłumaczyć co właśnie zobaczył...
1
@qbsonFCBarca Mi nie chodzi o treść,ale jednak wyświetlacz dający po oczach i wyświetlający się film mocno absorbuje uwagę kierowcy. Google podaje że podobno to nielegalne i podpada pod zakaz rażących billboardów w okolicy dróg.