- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 910 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 910 Culés
20
Cóż, gratulacje w pelni zasłużyliście na tego mistrza. Real nie obronil tytułu od sezonu 2006-07-2007-08. Barca za Flicka wygrywa go rok po roku. To nie jest przypadek. Hansi to najlepsze co mogło przytrafić sie temu klubowi. W Realu burdel w zasadzie od wygranego El Clasico. Było 5pkt, ale Vinícius musiał tupnąć nogą i sie posypało. Mimo wszystko umówmy sie jak dostajesz u siebie na łeb od Getafe to nie masz prawa mysleć o tytułach. Jeszcze raz gratuluję. Do zobaczenia w następnym sezonie!
3
@AmigoBlancos Nie no, ale wieszanie całej porażki realu w ostatnich dwóch sezonach na Vinim to straszne niedopowiedzenie, to Perez w zasadzie niszczy klub od kilku lat.
3
@AmigoBlancos było 5 punktów tylko i wyłącznie z uwagi na multum błędów sędziowskich gwizdanych na korzyść realu madryt.
0
@Filipem On tego nie zrobił, napisał, że od Klasyku. Ale Ty też masz rację z Perezem. On robi to co zawsze, to znaczy, ściąga gwiazdy. Tyle, że te obecne "gwiazdy" mają całkiem inną mentalność, niż kiedyś. To pokolenie instagramerów skupionych bardziej na rozwoju marek osobistych, niż na sukcesach klubu.