- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 811 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 811 Culés
4
Przytoczcie mi proszę przepis, który mówi, że nie ma karnego dla Bayernu. Ja znalazłem tyle. Nie widzę nic co mogłoby dać się zinterpretować na korzyść PSG.
Not every touch of a player’s hand/arm with the ball is an offence.
It is an offence if a player:
1) deliberately touches the ball with their hand/arm, for example moving the hand/arm towards the ball
2) touches the ball with their hand/arm when it has made their body unnaturally bigger. A player is considered to have made their body unnaturally bigger when the position of their hand/arm is not a consequence of, or justifiable by, the player’s body movement for that specific situation. By having their hand/arm in such a position, the player takes a risk of their hand/arm being hit by the ball and being penalised
3) scores in the opponents’ goal:
3.1) directly from their hand/arm, even if accidental, including by the goalkeeper
3.2) immediately after the ball has touched their hand/arm, even if accidental
https://www.theifab.com/laws/latest/fouls-and-misconduct/
2
@KamQiX też chciałem o tym napisać. Ciężko sobie wyobrazić bardziej nienaturalne ułożenie ręki.
0
@KamQiX Przecież jest przepis że nie ma karnego gdy zawodnik nabija siebie lub swojego kolegę z drużyny w rękę.
Jedynie można gwizdnac w sytuacji gdy zawodnik specjalnie wykonuje ruch reka do piłki. I tu już wchodzi interpretacja.
1
@PatrykBarca Ale nikt jeszcze takiego przepisu nie przytoczył, więc czekam jak on brzmi.
1
@PatrykBarca daj ten przepis
0
@Rifek https://www.google.com/search?ie=UTF-8&client=ms-android-samsung-rvo1&source=android-browser&q=czy+powmien+byc+rzut+karny+gdy+zawodnik+nabija+w+r%C4%99k%C4%99+swojego+kolege#lfId=ChxjMe
0
@PatrykBarca tak myślałem xD
0
@Rifek Mówil też o tym w studiu ekspert od sędziowania ":)
0
@PatrykBarca oni wszyscy eksperci, tylko żaden nie potrafi podać źródła