- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1024 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1024 Culés
1
Umowa Safe podpisana.
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-umowa-ws-safe-podpisana-premier-o-przelomowym-momencie,nId,23474713
0
@Borneo odsetki już znają?
1
@LukaszFan zainwestuja w broń będą eksportować bo drony to nowy produkt a zrobimy je na podstawie diawiadczenia z ukrainy i można sprzedawać.Mam gdzieś odsetki w sytuacji gdzie na wojnie króluje altyleria a my mamy na 3 dni amunicji i drony.A noe pp to przez tyle lat budowaliśmy Polskę aby nie miec czym tego bronić.Koszty beda wieksze jak ruski wejdzie i wiadomo co robia z miastami kobietami dzuećmi i jak rabują.Lepiej aby nie mieli takich pomysłów.Co do tego że dzieci będą splacać.Obecne pokolenia zostawia zbudowana Polskę z wojskiem.
Z 25 lat temu nie mieliśmy zbudowanej Polski Armii i długi też byly do spłacenia.
Mają w pinkty zrobione i kraj ktory dichody będzie przynosił.Coś musza wnieść do odbudowy kraju.Wszystkiego nie da się zrobić.Wejscie ruskich do polskich to gigantyczne koszty.Musimy być też niezależni bo masz teraz usa które wstrzymuje distawy broni.Musisz byc z dywersyfikowany.
Jeśli masz pretensje ze trzeba inwrstpwać w broń to masz 2 nazwiska za to odppwiedzialne.Putin i Trump.Mozna pomysleć o Chinach.
0
@Borneo tak, tak, jeszcze kamizelki dla policji itp.
Jeśli serio 20 czy 21 gospodarki swiata nie stać na amunicje i wsparcie służb to w jakim my jesteśmy miejscu, co za nieudacznicy nami rządzą od wielu lat?
1
@LukaszFan tu nie jest stać tu trzeba zbudować. Fabrykę i wcale to nue jest prosty temat myśmy od slowacji kupili 1 lonie prosukcyjną.Tylko zapotrzebowanie na dzisiejsza wojne jest gigantyczne.Poza tym my od wejscia do ue budujemy infrastrukturę.Co kosztuję obecnie energetykę lotniska , porty ,szybka kolej.
Po prostu panstwo się rozwija.Amunicje powinnismy sami mieć a nie liczyc na to ze sie od kogos kupi.Zalaszcza ze wojna ukrainy z ruskimi wyczysci wszystkie możliwe magazyny.Jak mówię o wojnie w Risjo decyduka 2 rzeczy altyleria - amunicja , drony.Drogi sprzet który kupilismy jest ważny ale musisz miec tez masówkę i amunicje do czołgow itp.kisxt zniszczenia kraju bedzie gigamtycxnie wiekszy.