La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 853 Culés

1

no jest grubiutko powiem szczerze. Odklejenie level master jak mawia młodzież, a że leżę chory lekko to sobie poczytałem z nudów ta konferencje na notatniku , i parę komentarzy, jeden czy dwa były nawet sensowne o dziwo:

"Ta konferencja jest tylko po to żeby odwrócić uwagę od spraw sportowych i całego zamieszania związanego z szatnią. Florentino ogłasza konferencję, daje nagłówki na kilka najbliższych dni, a po cichu załatwi pewnie Mou i być może jakiś transfer niespodziankę z czapki… nie wierzę, że za tym stoi tylko informacja o tym, że walczy o Real i ogłasza wybory bo równie dobrze mogli by wydać „comunicado oficial” zamiast konferencji."

"Urocze są te nawołania „niech ktoś wystartuje w wyborach”. Warunki zawsze były restrykcyjne, ale Florentino jeszcze je podkręcił. Obecnie kandydat musi ogarnąć gwarancję bankową na około 187 MILIONÓW EURO, czyli 15 procent budżetu klubu, i to opartą na prywatnym majątku. Do tego dochodzi 20 lat stażu jako socio i 10 lat stażu jako członek zarządu. Więc jasne, teoretycznie każdy może startować. W praktyce próg wejścia jest tak kosmiczny, że kontrkandydat musiałby być nie tylko wieloletnim socio, ..."

@Safrani

0

@mmaciass Ktoś napisał, że Perez gada jak Trump. I w sumie trudno się nie zgodzić.
A kibice? No cóż, oni po prostu wierzą, więc wszystko sobie wytłumaczą

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?