- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1504 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
25 odpowiedzi
kodi77
86
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
mmaciass
11
@CLS63AMG wyczuwam tu gorące, jak to w polityce bywa, sprawa jest szara nie czarno biała. Decyzje... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1504 Culés
1
Rosja chce zakończyć wojne z Ukrainą. Jednakże nie da rady tego zrobić dogadując się z Ukraińcami, bo Ci czują sie mocni i są gotowi - poprzez "dronizację" wojny - jeszcze długo się trzymać.
Drugim sposobem jest deeskalacja przez eskalację. Samo ponowne użycie przeciwko Ukrainie Oriesznika to za mało. Uważam, że naturalnym ruchem Rosji będzie rozszerzenie wojny na inne państwa regionu (tak jak zrobił to Iran) - pierwsze w kolejności są państwa bałtyckie. Jednakże nie będzie to lądowe uderzenie jak na Ukrainę, a nękanie państw ciągłymi atakami dronów, czy próby wewnętrznej destabilizacji. To drugie widzimy już w Polsce od kilkunastu dni. Na Łotwie w wyniku napięć do dymisji podał się już rząd.
Ryzyko wybuchu pełnoskalowej wojny NATO z Rosją dalej pozostaje niskie. Ale uważam, że w najbliższych miesiącach nastąpi poważny "incydent" w państwach bałtyckich, być może w Polsce również. Jego celem będzie próba stworzenia podziałów w Europie co do dalszego utrzymywania twardej linii wobec Rosji i dalszego wspierania Ukrainy.
1
@barcelonaLM
W tej chwili trwa operacja soecjalna ukrainy idzyskali 600km.A wojna przeniosla się do Rosji gdzie ograniczyli internet .Oadly internetiwe biznesy w socual media.Wprowadzono zakazy aby ludzie nie pokazywali jak drony tizpuepszają infrastrukturę .Moskwa już nie jest bezpieczna.A bedzie tylko gorzej bo ukraince budują zamienniki za amerykanski sprzęt .Ostatnio za tomahowki.Sa 3x tańsze od oryginału.Ukraina zarobi na dronach bo bedzie swój sprzęt eksportiwać jak do zea itp.
Co do atakilu na nato oni nie są wstanie robić mobilizacji z przyczn politycznych.
Jeśli wzieliby sie za zachód to tylko przyspieszyłoby to odzyskanie ziem ukraińskich .Rosjanie powinni byli zakończyć wojne rok temu teraz to tracą infrastrukturę, ludzi , tereny które zdobyli.Oraz złoto na wojnę......
Zresztą my kupiliśmy masę dronów z tajwanu chin i innych miejsc w ciągu2 lat będziemy mieć wlasną szczelną obronę.A w tym roku będziemy mieć 14 f35....
Rudkie temat przegrały rok temu.....