- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1551 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Popitek12
5
Coś pięknego, poszedłem sobie do restauracji w Toronto, a tam kobieta z klasą, pięknie ubrana,... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1551 Culés
5
Belinda na pełnej kontroli domyka 6-3 6-3 na Stearns
Trochę mało uważnie oglądałem ten mecz bo w trakcie śledzę dwa mecze męskie, aczkolwiek Bencic gra bardzo równo w tym sezonie
W 4R Bencic zmierzy się z będącą w kapitalnej formie Eliną Svitoliną a wygrana tego meczu zagra ze Świątek w QF
Ogólnie świetnie się zapowiada ten turniej u kobiet
@tbas @FcPortoFan1999 @mekston @Encore @barcelonaLM @Gary @Giwera @Mario96w
0
@Barca_Big_Moment dla Igi lepiej jakby Bencic zaskoczyla Svitoline jednak
0
@mekston Oczywiście, że byłoby lepiej pod względem psychologicznym
Ciężej wyprowadzić z równowagi Eline bo ona czasami jest zimna jak Ryba
Bencic gra bardziej płasko i bardziej polega na serwisie a nikt inny jak Iga nie potrafi tak dobrze returnować na mączce
Do tego Svitolina ma kick serwis który ciężko odbierać i ogólnie jej gra bazowa z rotacjami może uprzykrzyć życie
Ale oczywiście jakby Szwajcarka dała radę to nie oznacza, że będzie to taki łatwy mecz jak w SW19 bo może być różnie
Ogólnie Iga bardziej mi się podobała w Madrycie i Rzymie niż w RG tutaj jest często bardzo bierna w tych dłuższych akcjach
Kostyuk w szlemach zwykle zawodzi, ale fajnie byłoby zobaczyć jak Iga wychodzi na taki mecz i gniecie od początku bo te wszystkie trzy mecze to były grane jak dotąd z cofki
Sierzputowski powiedział, że Iga nie lubi grać w upale bo z jej chwytem westernowym bardzo ciężko wtedy o kontrolę trochę ma to sensu po tym co widzieliśmy
0
@Barca_Big_Moment jutro ostatni cieplejszy dzien w Paryżu, wiec to dobrze dla Igi, ze nie bedzie tak upalasto
0
@mekston Właśnie dla Igi to idealnie jak świeci słońce, ale temperatura nie przekracza tych 25-28°C
Od niedzieli pogoda ma się zmienić, ale z drugiej strony jak będzie deszcz w przyszłym tygodniu to też dach zamkną
Wtedy Sabalenka, Anisimova i Bencic mają ogromnego boosta
Najmocniej straci Andreeva, później Iga i Gauff
Svitolina też woli słońce, ale ona szybko się adaptuje
0
@Barca_Big_Moment Saba nigdy w Paryżu nie wygrała pamiętaj, a Iga dopiero moze miec final z nią
0
@mekston Dlatego to jest jej cel numer jeden może być bardzo zdeterminowana
Po tym 0-6 z zeszłego roku nigdy już nie postawię, że Saba boi się Igulca na Paryskiej Mączce
Chociaż nie wiem czy Andreeva w pełnym słońcu nie byłaby jeszcze większym wyzwaniem dla Polki