- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 702 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 702 Culés
16
Z powodu kontuzji Neymar prawdopodobnie opuści wszystkie mecze fazy grupowej.
Niesamowite, że z powodu nacisku Ancelotti osłabił swoją kadrę, biorąc na mistrzostwa jednego zawodnika mniej.
6
@NeroTFP1 Na serio, już nawet mi się nie chce z niego śmiać, z tych jego kontuzji co 3 tygodnie...
0
@NeroTFP1 ma jeszcze 25 piłkarzy i maksymalnie 8 meczów do rozegrania, wystarczająco żeby moc uwzględnić Neymara i podbudować atmosferkę i cały naród
7
@NeroTFP1 ale jak sie rozhula na faze pucharowa to telefony od Deco będą odbierane
Brazylijski crack coraż bliżej Barcy
@Lanosss @Popitek12 @FcPortoFan1999 @blakkudium @Adran360
1
@NeroTFP1 Carlo to pachoł prezesów.
5
@mekston @blakkudium @Adran360 on to symbolicznie zagra na tych mistrzostwach jak się wykuruje, pewnie wejscie z ławki i to wszystko cos mi sie wydaje. Wygląda tez na to, ze tak jak bylo mowione przy przedluzaniu kontraktu z Santosem dogra sezon i pożegnanie. Za duzo tego szpitala
1
@NeroTFP1 dlaczego akurat osłabił kadrę?
U nas jak niektórzy byli powoływani na turniej albo mecze tylko i wyłącznie dla atmosfery to dużo osób była zadowolona bo oni robią wtedy atmosferę
2
@Lanosss po prostu Ancelot wie ze faza grupowa nie ma znaczenia i chce miec prime N10 na faze pucharowa zeby gotował
0
@mekston Dobra taktyka Neymara i Ancelottiego.
Wszyscy rywale sie wymecza w fazie grupowej, a wtedy Neymar w prime wchodzi w faze pucharowa wypoczety i prowadzi Kanarki do Mistrzostwa Swiata.