La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1206 Culés

4

Pomijając już że mecze są dla naszej strefy czasowej często w nocy to denerwuje mnie w tym turnieju te rozwalone godziny tych meczów. W sensie np wczoraj myślałem że Niemcy grają o 18tej, okazało się że o 19tej, dziś myślałem że Hiszpania tak samo jak wczoraj Niemcy o 19tej to mecz jest tym razem o 18tej.
Wiem że Stany czy Kanada też są wielkie i mają "rozwalone" strefy czasowe, ale w poprzednich turniejach były zwykle po prostu trzy konkretne godziny o których zawsze zaczynały się mecze (np 14, 18 i 21) i tak przez cała fazę grupową. A tutaj to rozwalone jest bez ładu i składu.
Tak wiem, że mogę sobie wyguglować i sprawdzić zawsze ale i tak mnie to trochę irytuje.

1

@Bobo25 Nie marudź, bo możesz sobie wyguglować i sprawdzić zawsze, ale jesteś leniwy.

1

@Zoker Jest poniedziałek, siedzę w robocie, jak mam nie marudzić????

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?