La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 886 Culés

0

patologia, że kierowcy nie mają mózgu, nie znają przepisów (lub nie chcą się do nich stosować) i trzeba co weekend stawiać słupki by kretyni nie jeździli wzdłuż po chodniku by czasem jakiegoś dzieciaka nie rozjechali xD

/photo/1

0

@draxidox I UWAGA, dalej ludzie jakoś docierają do tego kościoła bez patologicznego parkowania na chodniku w samych drzwiach.

1

@draxidox Najlepsze jest to, że policja nawet się nie kryje z tym, że ma to w tyłku i jest to martwy przepis. Wsadzi pączka do gęby, popatrzą na kolumny źle zaparkowanych aut i pyta jeden drugiego co ma na obiad. Potem włączą bomby, żeby nie stać w korku i tak wygląda służba.

0

@MesQueUnClub_87
Dokładnie, ale za to jak mierzą prędkość nieoznakowanym lub gdzieś stacjonarnie to pierwszego lepszego od razu karają xD

0

@draxidox A czemu mam stosować się do "głupich" przepisów? Skoro Mentzezn uważa że przepisy o zakazie używania środków pirotechnicznych w miejscach publicznych są głupie i on nie będzie się do nich stosował, to ja też mogę uważać że zakaz parkowania na chodnikach (i tym samym jazda po nich) jest głupi i nie muszę się do niego stosować.

0

@Bobo25 niesamowite, że udało się do wątku o idiotach parkujących na chodnikach przypasować mentzena xD

0

@draxidox no widzisz jak "idiotach ... przypasować mentzena " te dwie sprawy łatwo połączyć...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?