- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1326 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1326 Culés
0
Łysy beton przejedzie się na Simonie. Takie koty na ławce, a on dalej przy nim
2
@ZuczekFCB1899 Jakoś na ME się nie przejechał
1
@DonCarletto To było 2 lata temu, jak Cię już ten Garcia bardzo kłuje w oczy, to przecież Raya też miał kozacki sezon i jest na pewno jest lepszy od SImona
1
@DonCarletto wtedy jakoś bronił. Zobacz sobie staty z ostatniego sezonu
1
@Gujane A gdzie ja napisałem, że mnie Garcia kłuje w oczy?
@ZuczekFCB1899 Awansowali na MŚ więc chyba dalej jakoś broni - niektórzy zawodnicy są dużo lepsi w kadrze niż w klubie
0
@DonCarletto A to taki przytyczek z mojej strony, bo nie ma żadnych racjonalnych argumentów żeby bronić tego że on broni w pierwszym składzie. A szczególnie wymyślanie że 2 lata temu coś pobronił.
1
@Gujane Ofc, że są - z nim de la Fuente osiągnął swoje największe sukcesy i mu po prostu ufa. Najwyraźniej jego poziom gry w reprezentacji dalej jest dla niego satysfakcjonujący.