- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1575 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
10
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1575 Culés
4
Chyba obecnie najlepszymi opcjami do nas będą dwaj Francuzi: Castello Lukeba i Eli Junior Kroupi. Okno się nawet nie zaczęło a opcji już nie ma. Jeżeli chcemy solidnego środkowego obrońce za przyzwoitą cene to Lukeba jest jedną z najlepszych opcji. Jak wiem chcemy napastnika bardziej typu "fałszywa 9" bardziej typu gościa, który będzie rozgrywał i pressował. Joao Pedro nie do wyciągnięcia, Alvarez od nich nie odejdzie bo nie będą mieli żadnego środkowego napastnika ponieważ Sorloth i Griezzman odchodzą, Kane stary, zbyt drogi więc jako ta czwarta opcja Kroupi jest najbardziej sensowny. Francuz delikatnie przypomina mi Suareza, jest młodziutki i ma dobre liczby w Bournemouth. Opcje typu Plan D ale w tym momencie jak dla mnie najlepsze. (W takim wypadku liczę dodatkowo na Grimaldo bądź Rashforda)
0
@Kapitan9 kroupi i ten lukeba spoko opcje jeśli nie uda się faktycznie tego alvareza
0
@Kapitan9 Lukeba bardzo fajna opcja, tyle że Flick szuka chyba kogoś fizycznego, bo nie widzę innych powodów dla których odrzuciłby Bastoniego i tak zabiegałby o Gvardiola. Kroupi to fan psg, więc pewnie tam trafi.
0
@Kapitan9 13 goli to dobre liczby?
0
@PatrykBarca Jak na debiutancki sezon w Premier leauge, mając 19lat? Świetne. Spójrz na liczby Alvareza, które dopiero są tragiczne.
2
@PatrykBarca Do odejścia Semenyo był rezerwowym, więc bardzo dobre liczby.
0
@Hindus Tylko czy Kroupi będzie chciał po tak świetnym sezonie być rezerwowym? Być może, ale trzeba być dobrej myśli, jeżeli złożymy szybko ofertę i zaskoczymy i wszystko odbędzie się po cichu, to możliwe, że damy radę.