La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1293 Culés

1

Polska ma jednak sporo szczęścia, że mamy w ostatnich sezonach tak łagodne lato. Wywiewy po 40 stopni nas nie dosięgają, a temperatury są całkiem przyjemne, choć zeszły lipiec mogl być mniej kapryśny jesli chodzi o deszcze, no ale to w końcu najbardziej deszczowy miesiąc w naszej strefie. Wszystko może jednak szybko się zmienić, jeśli El Niño na pacyfiku będzie tak silne, jak zapowiadają naukowcy...


3

@BorzyKrzys gdyby tylko hindusi przestali zasmiecac planete to by było zimniej.
U nas zimno, bo mamy przyczepiane korki i segregujemy smieci.

1

@BorzyKrzys No i podoba mi się we Francji przewidywanie i planowanie. Dawno temu zbadali sprawę i przewidzieli, że Europa (a więc też ich kraj) zostanie zaatakowana przez wysoką temperaturę, więc dekadami sprowadzali do siebie ludzi, którzy są do takowych przyzwyczajeni i potrafią je bez problemu znieść. Dodatkowo ludzie ci mają odziedziczoną po przodkach wiedzę, jak zaradzić takim kataklizmom. Źli ludzie wstawiali filmy o tym, jak doktorzy i inżynierowie niszczą miasto, rabują mienie i palą różne rzeczy po zwycięstwie PSG w LM - i wskazywali, że to z powodu wrodzonych skłonności do czynienia zła. Nie, nic bardziej mylnego! To była część rytuałów mających na celu sprowadzenie deszczów w porze największych upałów. Dlatego też dobrze by było podziękować tym troskliwym nachodźcom, zamiast ich ciągle piętnować.

1

@Rupert_Haubica "gdyby tylko hindusi przestali zasmiecac planete to by było zimniej."
Czytałeś @Hindus? Ogarnij się z ziomkami.

1

@Dari0G Oszczerstwa, nie bez powodu Indie mają jedno z najniższych zużyć wody na 1 mieszkańca.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?