- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1293 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1293 Culés
1
Polska ma jednak sporo szczęścia, że mamy w ostatnich sezonach tak łagodne lato. Wywiewy po 40 stopni nas nie dosięgają, a temperatury są całkiem przyjemne, choć zeszły lipiec mogl być mniej kapryśny jesli chodzi o deszcze, no ale to w końcu najbardziej deszczowy miesiąc w naszej strefie. Wszystko może jednak szybko się zmienić, jeśli El Niño na pacyfiku będzie tak silne, jak zapowiadają naukowcy...
3
@BorzyKrzys gdyby tylko hindusi przestali zasmiecac planete to by było zimniej.
U nas zimno, bo mamy przyczepiane korki i segregujemy smieci.
1
@BorzyKrzys No i podoba mi się we Francji przewidywanie i planowanie. Dawno temu zbadali sprawę i przewidzieli, że Europa (a więc też ich kraj) zostanie zaatakowana przez wysoką temperaturę, więc dekadami sprowadzali do siebie ludzi, którzy są do takowych przyzwyczajeni i potrafią je bez problemu znieść. Dodatkowo ludzie ci mają odziedziczoną po przodkach wiedzę, jak zaradzić takim kataklizmom. Źli ludzie wstawiali filmy o tym, jak doktorzy i inżynierowie niszczą miasto, rabują mienie i palą różne rzeczy po zwycięstwie PSG w LM - i wskazywali, że to z powodu wrodzonych skłonności do czynienia zła. Nie, nic bardziej mylnego! To była część rytuałów mających na celu sprowadzenie deszczów w porze największych upałów. Dlatego też dobrze by było podziękować tym troskliwym nachodźcom, zamiast ich ciągle piętnować.
1
@Rupert_Haubica "gdyby tylko hindusi przestali zasmiecac planete to by było zimniej."
Czytałeś @Hindus? Ogarnij się z ziomkami.
1
@Dari0G Oszczerstwa, nie bez powodu Indie mają jedno z najniższych zużyć wody na 1 mieszkańca.