- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1369 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1369 Culés
6
Jak widać niektórym nie przetłumaczysz
https://x.com/i/status/2066969890678812738
1
@Nazio_87 ale oni dokładnie taki mieli cel
0
@Nazio_87 mogę gdzieś poczytać o szerszym kontekście tego zdarzenia? Średnio z takich wyrywkow rozumiem o co chodzi, o co cała spina? Co chcieli demonstrować i dlaczego w jednym miejscu mogli, a w drugim nie, czego broniła policja?
3
@Toretto Chodzi o to, że tam gdzie byli to okolica Reichstagu i jest strefą chronioną. W takiej strefie nie możesz robić zgromadzeń bez zezwolenia.
Bąkiewicz zezwolenia nie miał i nawet się o nie nie ubiegał.
Gdy się zbierali przyjechała policja i ich poinformowała, że nie mogą zrobić tej swojej manifestacji w tym miejscu. Powiedzieli im, że mogą zrobić stacjonarnie w innej części parku albo przejść pod pomnik indywidualnie.
Oczywiście Bąkiewicz miał to kompletnie w dupie, więc został przekopany, bo Niemcy to nie Polska i tam zasad przestrzega się bezwzględnie.
0
@Tasde Ciekawe czy to była celowa akcja, żeby prawica miała kolejną pożywkę. Mogą teraz wmawiać ludziom, że Niemcy się nie zmienili, że to bandytyzm itp.
0
@Doren01 Oczywiście, że była celowa. Przecież ta małpa nic w życiu innego nie robi poza prowokacjami i nie na darmo brali na tą prowokacje ekipę republiki.
Celowo wybrali miejsce w którym nie wolno im było robić tego co robili, bo nie są pierwszymi którzy robili tam nielegalne zgromadzenia i kończyli w ten sam sposób.
I dlatego mam nadzieję, że Niemcy się nie będą patyczkować i pociągną pana Bąkiewicza i jego kolegów z pełnego wachlarza odpowiedzialności karnej i administracyjnej, tam ich Nawrocki nie ułaskawi.