- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1458 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
GreenNinja55555
19
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1458 Culés
3
https://www.rp.pl/przestepczosc/art44633541-czy-dziennikarz-mogl-pasc-ofiara-pietrowej-intrygi-dziwna-sprawa-leszka-kraskowskiego
jeśli jestescie zainteresowani możecie rzucić okiem, nie jest to długie.
@Safrani @Roobo @maroon @Dari0G @michal26
0
@mmaciass póki co nic z tego tekstu nie wynika. Oprócz tego, że posiadał nielegalną broń.
1
a wg mnie rysuje się obraz wrobienia go w coś względnie łagodnego, ale pozwalające dać do myślenia w areszciku. Łatwo zasłaniać się "oficjalnymi zarzutami" itd ale na prawdę trzeba być mocno naiwnym żeby wierzyć całym sobą w nieskazitelnośc władzy i organów ścigania oraz przede wszystkim służb. Najprosciej: "nie ma dowodów" lub "są niezbite dowody" bez żadnego podważania. Ciekawe tylko czemu ten Giertych koło którego redaktor drażył za PISu emigrował do Włoch a teraz jest w Polsce? Wtedy zapewne PIS niesłusznie go atakował...
1
@Safrani ogólnie to jestem też ciekawy co będzie z tym lekarzem z KO, szefem SOR (bez specjalizacji) w szpitalu w Wawie zarządzanym przez była minister zdrowia z rządu KO. Gość ładnie zarobił 1,6mln zł w rok, ciekawe czy to miało coś wspólnego z tym że stworzył osobną kolejkę i gabinet dla działaczy KO (sam będąc radnym). Ale podobno to też czysty zbieg okoliczności i dostał uczciwie fuchę po transparentnym konkursie...
2
@mmaciass ale ja nie wierzę w nieskazitelność władzy. Ale póki co cały czas jest za mało, żeby mówić, że go wrobiono. I jednak nielegalną broń posiadał.
Co do lekarza, to mam nadzieję, że wszyscy, którzy są odpowiedzialni poniosą konserwacje. Choć i w to nie wierzę.
0
@mmaciass Ciekawe. Znamienne jest to,ze zakladając mail na proton nie trzeba podawać nr telefonu. Jedna z niewielu poczt które da się tak założyć.
0
@maroon a widzisz, tego nie wiedziałem. No każdy niech uważa co chce. Dla mnie gościu wrobiony , to jest ostrzeżenie. Na jego miejscu póki rządzi KO dałbym sobie spokój w atakowaniu lorda G.