La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1667 Culés

9

No i Gothic Remake ukończony - 35,5h według gry, 50h według Steama (xd). No co tu się dużo rozpisywać. Bardzo dobra gra, bardzo dobry rimejk. Mocne 8/10. Ładnie zrobiona grafika, polepszona walka, rozwinięte lokacje (brak błędów) no i fenomenalny dubbing (nie było źle mimo delikatnie gorszej wersji niż w oryginale). Platyny robić nie będę (w trakcie gry zrobiłem 22/42 osiągnięcia) ale kusi kiedyś jeszcze zagrać pod Stary Obóz:
https://zapodaj.net/plik-cvvzhNN4Jj
O nie!
https://zapodaj.net/plik-0aFfMn1BxM
Piesek :D
https://zapodaj.net/plik-ooqR1ldhGx
Bezi ma styl!
https://zapodaj.net/plik-cUAhBKni1t
No to teraz należy czekać na ogłoszenie prac nad rimejkiem części drugiej :D Oby tylko Pan Jacek Mikołajczak (65 lat) i Pan Tomasz Marzecki (77 lat) dali radę jeszcze zagrać :/

I po dzisiaj mam nadzieję, że dodadzą uproszczoną mapę do wyboru w G2Remake. Mimo, że z niej nie będę korzystać.
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @Mario96w @Hosh @Transu96 @Lionel_Messi10

2

@Kgorecki2500
U Ciebie doba ma 36 godzin? :D
Kuźwa...ja grę na 15 godzin, to z dwa tygodnie potrzebuję :P

2

@norbi77 Na ten moment mam trochę więcej wolnego czasu to korzystam xd Ale mam nadzieję, że ktoś się odezwie niedługo z robotą :P

1

@Kgorecki2500
No to w sumie trzeba wykorzystać ten czas, bo potem różnie może być :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?