- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
10
Ja w szoku
6
@heniusss Ale wzięło z zaskoczenia.
@Frimpong @Encore @Eklerek @Czajka90 @Kessie @AmigoBlancos @DonCarletto @Conradxc @lajcior
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@blakkudium Weszli znikąd jak po swoje, nawet nie kojarzyłem żadnych plotek o Liverpoolu. :D
4
@heniusss No gość był dogadany z Newcastle. Samo Newcastle miało chyba zapłacić ok. 34 mln €.
2
@blakkudium Ciekawie się robi na rynku. Bardzo dużo transferów jak na czerwiec, a gdzie tu do sierpnia
4
@blakkudium No czyli Newcastle pewnie wróci po Abde, dla nas to świetna wiadomość.
2
@blakkudium Meh, a miał iść do Newcastle a Real dalej mieć 50%
2
@DonCarletto No teraz dostaną 20 mln €, ale to chyba już bez kolejnych %.
@heniusss Pewnie kluby chcą zapobiec podwyżek wartości po MŚ. W przypadku Munoza to nie groziło, bo miał klauzulę akurat.
@Hindus W sumie zapomniałem o tym. Byłoby świetnie, bo to otworzyłoby drzwi dla Virgili'ego w Betisie. Dodatkowo Barca dostałaby 20% kwoty za transfer Abde.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360
2
@blakkudium No 20 mln też spk
3
@blakkudium Też tak myślę, dlatego się dziwię wszystkim co tutaj mówią, że przecież jest czas do 31.08 i nie ma co się spieszyć, tak jak byśmy mieli nieograniczony budżet, a ze wzmocnieniami cisza
4
@Hindus jak Newcastle kupi Abde to pewnie Betis Virgila więc na tej operacji możemy zarobić prawie 20 baniek
@heniusss okienko to może trwać nawet do końca roku ale co z tego jak za niedługo nie będzie nic sensownego do kupienia co mnie właśnie dziwi czemu Szwagry nie ogarnęły Cancelo i Grimaldo
4
@heniusss Też uważam, że kadra powinna być gotowa w miarę szybko, a nie czekać do końca okienka.
@Ryoumen Abde ma chyba klauzulę 50 lub 60 mln €. Nawet, jeśli Newcastle zejdzie z ceną do 40 mln €, to 8 mln € mogłoby trafić do Barcy. Co do Virgili'ego, zamiast wypożyczenia, to wolałbym sprzedaż 50% praw do Betisu za te 10-12 mln € z odkupem za 20-25 mln € i czekać cierpliwie, aż się rozwinie.
3
@Ryoumen W tym sęk, a po mundialu taniej nie będzie. Jak dla mnie to Cancelo i Grimaldo powinni być ogarnięci zanim się pomyśli o jakimś Alvarezie za 150 baniek. Już się napatrzyłem na transfery za setki milionów, bo się Prezi nacisnieniowal na kogoś.
@blakkudium Coraz bardziej się martwię, że gruby się uprze na Alvareza i się na tym skończy. Obym się mylił
2
@heniusss Też się tego obawiam, ale co zrobić, trzeba czekać.