La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1579 Culés

3

Gordon

nie ma to jak ocenianie piłkarza po jednym meczu

la rambla nigdy nie zawodzi

Raphinha też miał się nie nadawać u nas:)

4

@lucca87 Ja tam go oceniłem po statystykach(to napastnik, więc zrozumiałe) z ubiegłego sezonu
Gość wart moze połowę z tych 40mln.
Do biegania po skrzydle mieliśmy Gaviego i Fermina, jeśli już kupiliśmy "cracka" za 80mln to ma na tym skrzydle dawać zdecydowanie więcej.
Zobaczymy co pokaże u Flicka, ale wątpię, że poprawi statystyki Rashforda.

3

@lucca87 przecież chłop jest mega przeciętniakiem przez całą jego karierę xD

0

@ShawnC
nie zagrał tu nawet meczu a już widzę osądzony xD

przeciętniak podstawowym skrzydłowym w Anglii nieźle

0

@LukaszFan
40 mln to może kosztować Munoz jak widać co w europejskiej piłce nic nie znaczy na razie

ani Fermin ani Gavi nie będą biegać na skrzydle

1

@lucca87 chłop ma 25 lat , każdy widział go jak gral do tej pory .
Tak , większość skrzydłowych Anglii to przecietniaki xD

0

@lucca87 Czy ktoś jest fanem czy hejterem to i tak fakty sa takie że ten transfer jest przepłacony, wystarczy spojrzeć na ostatnie 2 lata jakie transfery chodziły na skrzydle za podobną lub niższą kwotę:
-Luis Diaz 70 mln
-Michael Olise 53 mln
-Semenyo 72 mln
-Khvicha 80 mln

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?