- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1347 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1347 Culés
6
Debata Piersa Morgana i Johna Terrego
„Wet Wednesday night in Stoke” ;)
Chociaz Terry mógł troche wiecej argumentów wrzucic, bo jest tego niemało.
@blakkudium @Adran360 @Popitek12 @Kessie @Lanosss @PatrychoO @Comentateiro @Kapitan hawk
0
@mekston a może Terry nadal ma bul dópy za 2009 r. ?
0
@brzucho za 2009? Czy chodzi Tobie o final LM 2008?
W sumie to tam moze miec do siebie ale i losu o poslizgniecie :) bo mial meczowa na nodze
W sumie tam w serii „11” to dostal ta szanse bo Christopher nie trafił do tego momentu.
0
@mekston W ćpaniu na pewno.
1
@mekston Poleciał z tym Stoke niczym nasze Borki,Hajty,Kołtonie itp. Przez lata w conmebolu ewidentnie grał w komfortowych warunkach. Wysoko w m.n.pm (szczególnie Boliwia) , murawy jak pole kartofli i gra na połamanie nóg bez interwencji sędziów.
W Barcy też ewidentnie nigdy nie grał w deszczu , szczególnie jeden klasyk , gdzie było tak zimno, że się trząsł. Wszystko przerabianie w programach graficznych przez fanatyków terrorysty z Rosario. Wyjazdy LMowe na wschód Europy w zimie też były grane w bardzo gorących temp. 2 sezony temu w CCC w Kansas też panował ogromny upał -23°C.
To, że CR świętował tytuły mistrzowskie w trzech różnych ligach z top 5 to się zgadza , tylko co z tego? Idąc tym tokiem myślenia to Cancelo jest ponad Messim, Crem, bo wygrywał 4 różne rodzaje lig z top5 i 5 z top7.
Argument o wyższości Maradony nie da się obronić.
1
@Adran360 a najzabawniejsze jest to że jedynym piłkarzem który grał w Stoke wieczorem z nich był Ronaldo ;) i … ani gola ani asysty nie zrobił
1
@Adran360 przy Maradonie argument, że wygrał MŚ - ale Messi też to zrobił - to byl ten argument ktory byl latami obecny i „okej” - Puchar Świata to najwazniejsze trofeum w pilce noznej, wiec mimo ze druzynowy to dla niektorych był, ale Piers chyba zapomnial o roku 2022 ;)