La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 745 Culés

10

Amen.
@BORO_12
@blakkudium




8

@ViscaelBarca2007 od siebie dodam, że opinie kształtują często dziennikarze, którzy od lat debatują czy Polska powinna grać na trójkę czy czwórkę z tyłu jakby to był główny problem tej kadry xD

3

@ViscaelBarca2007 Brednie, experty z La Rambli przecież wiedzą lepiej ^^

2

@ViscaelBarca2007 wcale nie brakuje sytuacji, zwłaszcza jak nie ma Yamala

1

@ViscaelBarca2007 szybciutko się z wycofasz z tego w trakcie sezonu :)

Nie wywracajmy logiki do góry nogami.

Bramkarz jest głównie od bronienia, obrońca od bronienia, pomocnik rozgrywania a napastnik strzelania i asystowania.

Gordona jedyną zaletą zawodnika jest to że szybko i dużo biega, a w Barcy zawodnik z pola chcąc odnieść sukces musi umieć grać w piłkę.

4

@Faro drużyna bez najlepszego zawodnika jest gorsza niż z nim. Ostatni raz w takim szoki byłem jak po wczoraj przyszło dzisiaj. Wyrzuć Olise z Bayernu i zobacz co się stanie.

0

@ViscaelBarca2007 bez Olise Diaz, Kane coś stworzą a u nas?

0

@Faro nie brakuje. 2,24xg na 90min z czego strzelamy 2,5 gola na 90min. W tej statystyce jesteśmy w topce, z lig top5 jesteśmy tylko za Bayernem

@Dankho94isback to nie fifa ziomek

1

@Faro miałeś na jesień kilka spotkań bez niego i pod koniec sezonu(do zapewnienia mistrzostwa bo po ofc bez sensu oceniać jak drużyna się rozluźniła). Łatwo sprawdzić jak kreacja poszła w dół i czy był taki dramat. Zawsze będzie dużo lepiej z Yamalem co jest oczywiste, ale wyolbrzymiasz strasznie.

0

@ViscaelBarca2007 widać jak Hiszpania traci na jego braku i to samo u nas. Rashford tez odpadl a on gral za Yamala np

0

@ViscaelBarca2007 No widziałem kurdę tą kreację jak pedri złapał zadyszkę, widziałem jak wyglądała barca bez Yamala, bzdury i brednie na kółkach

0

@BORO_12 a to w rzeczywistości napastnik nie musi strzelać i asystować ziomek?

0

@Dankho94isback musi robic też inne rzeczy

1

@ViscaelBarca2007
Eksperci z bożej łaski zapominają, że zawodnicy mają swoje zadania związane ze swoją pozycją na boisku. Atakujący skrzydłowy nie jest od zadań obronnych. On ma być genialnym w ataku na swoim skrzydle. A Gordon takim nigdy nie był.

0

@BORO_12 jasne że musi, ale podstawą jest strzelanie i asystowanie, bez tej podstawy nie ma sensu kupować napastnika :)

1

@Gall słowo przeciw słowu. Pójdźmy krok dalej jeszcze i najlepiej stwierdźmy, że słaba ta Barca bo bez Yamala, Pedriego, Raphy i kolejnych ważnych zawodników wygląda dużo gorzej…Jakość zawodników robi różnicę. No shit.

0

@Dankho94isback no i nie ma sensu kupowac skrzydłowego który wogóle nie pasuje profilowo do naszego systemu (:

0

@ViscaelBarca2007 No no shit tylko że ile zespołów z topu traci cały swój styl tracąc jednego zawodnika jakim jest Pedri dla Barcelony?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?