La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1484 Culés

1

Cieszmy się, że w 2022 roku Alemany był dyrektorem klubu i się w jakis sposób przyczynił do tego, że w tym klubie nie doszło do sportowej katastrofy, bo gdyby tam był Deco, to nie chcę sobie wyobrażać co by było, na pewno Lewandowski by tu nie trafił.

1

@Marcelinho99 Moim zdaniem pochwalić Alemanego należy za zimowe okienko, a nie za letnie. Przyjście Lewandowskiego, to żadna magia. Do transferu przekonał go Xavi, a Alemany mu zaoferował prawie 40mln rocznie, więc nie dziwne, że tu przyszedł.

0

@Hindus @Marcelinho99 A kto przyszedł w zimowym? On płacił za każdego tyle ile chciał klub. I jeszcze go na Griezmannie wydymali.

1

@PatrykBarca Wypożyczenie Traore i Auba z Alvesem za darmo, ale tutaj na ogromny minus jest rekin, który był właśnie pomysłem w pełni Alemanego i za którego zapłaciliśmy wtedy 55mln. Ja też uważam, że Alemany jest strasznie przereklamowanym dyrektorem sportowym, zapewne przez te dźwignie finansowe, ale tutaj nie mamy pewności czy to jego zasługa czy Laporty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?