- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1423 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
127
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
11
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1423 Culés
24
Taka sytuacja:
@PatrychoO @Roobo
5
@Kgorecki2500 no tak ale on wyśmiewa w ten sposób decyzję Nawrockiego pokazując kto się z niej cieszy i w jaki sposób. Kolega Wypartowicz chyba nie zrozumiał
18
@Bykunn Czyli teraz wpis Rosjan jest szczery? To nie jest propaganda? Cieszyć to się Moskwa cieszyła jak Zełeńskiemu odwaliło i nazwał jednostkę po ludobójcach
11
@Bykunn Kolega Radek chyba nie zrozumiał,że to tylko i wyłącznie zasługa samych Ukraińców.
1
@maroon zrozumiał zrozumiał, po prostu to jest łatwa piłka wystawiona w stronę prezydenta - podjąłeś decyzję zobacz jak się z niej cieszą Ruscy.
A to co odwalił Zelenski już komentowałem. Totalne niezrozumienie tematu i niepotrzebna antagonizacja z jego strony
1
@Kgorecki2500 szczerzy czy nie to nie ma znaczenia. Decyzję Nawrockiego mogą wykorzystać do swojej propagandy że Ukraińcy to naziści.
Ale ale ja nie uważam że to zła decyzja. Po prostu ma swoje konsekwencje
0
@Bykunn i bardzo dobrze, że się cieszą. Tak długo próbowali nam zniechęcić ukraińców bez skutku, a z nimi jak z Lewicą, wystarczy im dać głos i sami siebie zniszczą.
1
@Bykunn nie no super robota Radka, niech powiela dalej takie przekazy. Oczywiście jemu to tylko o dobro Polski chodzi, nie o to żeby atakować naszego prezydenta, lub odwrócić uwagę od ostatnich afer. Dobra robota Radziu
3
@Bykunn A co nas obchodzi kto się cieszy, a kto nie? Szanujmy się i tyle. To tak jak Niemcy nazwali by jednostkę po jakimś naziolu co wymordował tysiące Polaków. To samo.
No i drugie. Ukraińcy to neonazisci i to jest w 100% poprawne stwierdzenie. Mówiąc, że jest inaczej to jest zaklamywanie rzeczywistości i żadna propaganda.
0
@Bykunn Hm Skoro zrozumiał, to zapewne znajdziesz podobny wpis Radka na temat decyzji Zelenskiego? Wrzucał screeny z ruskiej propagandy oceniajacej decyzję Zelenskiego? Czy nie wrzucał?
0
@Bykunn ja myślałem, że dobro Polski jest ważniejsze niż jakieś infantylne dogryzanie sobie na mediach społecznościowych jak przedszkolaki. Ale z tego jak obserwuję Twoje wpisy to Radek mógłby nawet kupę na środku ratusza zrobić i byłoby git. Szkoda, że nie ma więcej ludzi, którzy krytykują polityka kiedy zrobi coś źle, a chwalą jak zrobi coś dobrze zamiast tego po prostu sprawdzają partię i do tego dostosowują swoją retorykę.
0
@BezglutenowyPedri nie no to kiepsko obserwujesz xD ja nie ukrywam że Radka mimo jego wyskoków bardzo cenię bo jest inteligentny co wcale nie jest takie częste w polityce. Uważam że wali w prezydenta bo to łatwy atak powiązanie tej decyzji z zadowoleniem Rosji. Nie wiem gdzie się doczytałeś że ja go za to chwalę... wręcz przeciwnie powiedziałem że rozumiem decyzję prezydenta
0
@Kgorecki2500 To jest wyjątkowo głupia odpowiedź, ewidentnie Sikorski powielił to, aby zaprezentować, jak rosyjska propaganda wykorzystuje tą decyzję. To jest istotna różnica, wymaga tylko bazowej inteligencji