La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1764 Culés

6

Ale ten Diomande ma ruchy, widać u niego ten luz, trochę przypomina Neymara, z tym, że jest szybszy.

Wiem, że zawodnicy z ligi niemieckiej przeważnie okazują się klapą, ale jego mega bym chciał u nas.

0

@Hubertusk no tera juz mamy potęznego Angola

0

@ketrab321 który wg statystyk jest nawet szybszy chociaż nie wygląda :D

3

@ketrab321 myślę, że przy odpowiednim rozegraniu tego mogliśmy mieć w podobnej cenie Diomande a mamy Angola co ma dobre liczby, bo ładuje karne i pressuje... Nie mówię, że nic nie wniesie do zespołu, ale no kwota jest abstrakcją.

2

@Hubertusk też tak uważam 80 baniek za Gordona to przesada, no ale oby nam pozamykał buzie

0

@Hubertusk Lipsk życzy sobie 150 milionów także zluzuj szelke

0

@Terroriser wiele razy czytałem, jeszcze przed MŚ, że życzy sobie 100 mln, a to wiele zmienia

0

@Hubertusk tylko czemu odrzucili ofertę Liverpoolu na 100 milionów?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?