- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1509 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1509 Culés
2
Chyba się nie zapowiada by Barca miała kupić nowego stopera co? Przedłużony Christensen, jest Araujo, Cubarsi, Eric Garcia i Gerard Martin. Więc liczba stoperów się zgadza. Jedynie szkoda Flicka, że musi lepić z takiego czegoś, ale to co zrobił z Martina to mistrzostwo. Powinien przyjść jeszcze Cancelo, Alvarez i może ten młody z Racingu Santander. Przynajmniej się nie zapowiada na coś innego.
2
@Kubsoleon Szkoda? To Flick wolał wydać 80mln na Gordona zamiast na klasowego SO(o ile faktycznie nikt juz nie przyjdzie).
0
@Kubsoleon nie zaczęło się nawet okienko transferowe mordo , moze czekamy na jakiegoś zawodnika który dobrze zaprezentuje się na MŚ a cena bedzie całkiem przystępna.
0
@Kubsoleon Mnie też to wkurza, ale jeszcze okienko się nie zaczeło, więc na spokojnie.
0
@LukaszFan Nie wiesz tego, poza tym jeśli Flick go bardzo chciał to miał prawo go dostać. Ja liczę, że w to okienko będziemy w stanie wydać ponad 200 milionów.
0
@kkbarca Po MŚ to ceny idą w górę takich graczy. Barca ma już pewnie bardzo szeroką listę graczy.
0
@kkbarca Tak na drugiego pokroju Yerego Minę chyba.Jest znakomity Van de Ven do wyciągnięcia to nie,no bo po co ...
0
@Bernard777 bo totenham nie chce go sprzedac ?
0
@kkbarca Podasz przykład jakiegos zawodnika który zabłysnął na mundialu, podbił tym samym cenę, poszedł do lepszego klubu a potem potwierdził swoją jakość? No ja kojarzę tylko że podbili cenę,a potem okazali się jednak przeciętni.
0
@Kubsoleon "Nie wiesz tego, poza tym jeśli Flick go bardzo chciał to miał prawo go dostać."
No oczywiście, że miał prawo, pełna zgoda. Po prostu jeśli jego priorytetem okaże sie Gordon kosztem sprowadzenia klasowego SO to nie będzie mi "szkoda" Flicka tak jak to ująłeś w komentarzu, bo to jego decyzja.
No chyba, że jednak Gordon był zachcianką Deco, a nie Flicka, ale raczej nie