La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1390 Culés

7

Dzień 3 i ostatni Gastro Miasto
https://zapodaj.net/plik-CtpCbi94eL
https://zapodaj.net/plik-1vN9cEVcA6
Prawdopodobnie tym kończymy czerwcową imprezę. Jest jakaś mała szansa, że jeszcze później wrócę na to meksykańskie stoisko z którego kupowałem te picia na burrito ale muszę sprawdzić jak mój budżet by to odczuł :P Ogólnie to mnie już z widzenia tam znają xD Szkoda, że portfel nie jest z gumy bo jest masa rzeczy które by się spróbowało, dużo bardziej wolę tą imprezkę niż te wszystkie jarmarki bożonarodzeniowe czy świętojańskie.
@AssisMoreira @Arkon @Safrani @MesQueUnClub_87 @mrboom @michal26 @PatrychoO @Comentateiro

1

@Kgorecki2500 Gastro miasto, to foodtrucki? Co to za pierwsze danie?

0

@Arkon No bardziej po prostu stoiska ze streetfoodem, niekoniecznie w foodtrucku :) A to akurat hot-dog jest bo już dzisiaj chciałem taniej trochę (wczoraj był burger z dzika). Picie za to z Meksyku (taki odpowiednik ich Coli)

1

@Kgorecki2500 nie wiem o czym relacja ale najlepsze rzeczy jakie jadłem we Wrocławiu to Mango mama na rynku. Dalej są?

0

@Nazio_87 Tej przy runku nie ma ale ogólnie marka nadal jest

3

@Kgorecki2500 I to jest Hot Dog, a nie te gołe bułki ze stacji z kiełbasą.

2

@Kgorecki2500 całkiem przyzwoity Hot dog

2

@Kgorecki2500 jarritos jest rewelacyjne szczególnie o smaku guava

2

@malicinho True, ta guava najsmaczniejsza była z tych wszystkich.

2

@Kgorecki2500 zgadzam sie, jest top topów :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?