- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1512 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1512 Culés
4
Uwielbiam yerbę. Pijecie ją, czy raczej to nie wasz smak?
https://zapodaj.net/plik-CYb86P4YfF
3
@VamoSBarca88 Słoik petów zalany wodą, ale idzie się przyzwyczaić
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@VamoSBarca88 Yerbe czsami, ale guyause smakową(bez olejków) codziennie, zimną z miodem. Cudowny napój. Kuzynka yerby :)
1
@BulaKG To nie wiem coś Pan pił, spróbuj zalać zimną wodą, odstaw na kilka godzin, nie jest taka gorzka.
0
@Tomaszekkkkk o ciekawe muszę spróbować.
1
@VamoSBarca88 muszę kupic wlasnie jakas... dawno nie piłem. :)
1
@VamoSBarca88 Ja i Leo sobie ostatnio piliśmy przed meczem z Algierią
1
@VamoSBarca88 kiedyś piłem głównie despalady, bo były najmocniejsze, ale dawno nie spożywałem tego specyfiku
1
@VamoSBarca88 Właśnie wróciłem wczoraj do picia po chyba 3 latach przerwy. Miałem nockę w pracy i bardzo mi pomogła. Teraz trochę snu i piję kolejną.
Kupiłem sobie kilka różnych testowych, żeby popróbować, ale jednak Pajarito najlepsze jeśli chodzi o pobudzenie.
1
@BulaKG Moze ktoś Ci po prostu tytoniu nasypał, zalał wodą i wkręcił że to Yerba. :D
1
@VamoSBarca88 próbowałem kiedyś, nawet mi smakowała. Ale wolę kawę i zieloną herbatę mimo wszystko.
1
@marcin62 Pajarito/Rosamonte piłem kilka lat. No jak zasypiesz pół tykwy i weźmiesz łyka to smak jest dość mocny i zalatuje takimi petami, ale jak mówiłem idzie się przyzwyczaić xD
1
@VamoSBarca88 Nigdy nie piłem
1
@VamoSBarca88 ogólnie pije, ale teraz dłuższą przerwę miałem. Ale chyba trzeba wrócić
1
@VamoSBarca88 Jest trochę dobrych smaków, większość z olejkami, niby naturalne chociaż wolę bez… jest kilka dobrych bez żadnych dodatków, same kawałki cytryny czy mięta. Polecam, pyszne jest z miodem :)