La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 905 Culés

2

Oczywiste. Pytanie tylko kiedy, ale myślę, że jak Barcelona będzie miała więcej zawodników robiących różnicę w pojedynkach to dojdzie do tego. Narazie potrzebujemy go na skrzydle.

2

@ViscaelBarca2007 Jak o tym mówiłem parę tygodni temu, to mnie niektórzy zjeść chcieli ze to marnowanie potencjału Yamala. XD widocznie Yamal też się nie zna na piłce

2

@heniusss najlepsi piłkarze muszą grać w sektorach gdzie najczęściej będą mieć piłkę i będą najbardziej decyzyjni. Teraz sobie nie wyobrażają bo nie mamy drugiego zawodnika o jego profilu w drużynie, ale na dłuższą metę to konieczność jak kiedyś z Messim. Z resztą Yamal w zespołach młodzieżowych dużo też grywał jako ofensywny pomocnik czy fałszywa dziewiątka.


2

@ViscaelBarca2007 Zgadzam się w 100% dlatego logicznym było dla mnie przesunięcie Yamala bliżej pozycji fałszywej 9, tak jak i Messiego. To naturalna kolej rzeczy w tym przypadku i patrząc na jednego i drugiego za młodu łatwo mi było stwierdzić, że tak prędzej czy później będzie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?