La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 942 Culés

0

Skoro ten Alvarez to taki placek, to dlaczego Atletico odrzuca oferty za niego ponad stu milionowe?

1

@LAMC_10 na złość xd

0

@LAMC_10 Jego klauzula to 500mln wiec czemu maja sprzedawac za 120 czy tam 130

0

@LAMC_10 Chcą "wydoić" frajerów!

0

@Encore No nie wiem, ja takiego "placka" jak niektórzy tu o nim piszą chętnie bym oddał za mniej.

0

@LAMC_10 Bo szukają łosia co da 140.

Coś jak z Griezmannem. A później go wypożyczą z obowiązkiem kupna za 50mln gdy zagra 88,9% minut i strzeli gola z przewrotki

0

@LAMC_10 Dlatego że wiedzą że jest napalony na niego i zapłaci nawet 150 albo lepiej znając życie. To samo było z np Olmo gdzie Laporta się uparł i dał za niego ile chcieli. Jak się ma jedną opcję to się płaci i tyle. A powinni im powiedzieć "nara" i szukać innego.

Rozumiem że on ładnie gra w pressingu. Że gra w badziewnym AM które jedyne co osiąga w sezonie to wygranie z nami (przy pomocy sędziów ale zawsze). I strzela wolne ale nie róbmy sobie jaj. Nie powinniśmy walczyć za wszelką cenę o niego. 120 to jest max i to z bólem. No chyba że scoutting w tym klubie nie istnieje i nie mają innych o podobnym profilu. I to jest faktycznie jedyna opcja... No to wtedy Deco i Laporta i 200 zapłacą jak będzie z czego.

0

@LAMC_10 Bo MU może się skusi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?