- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1452 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
ranger3120
25
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1452 Culés
20
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z bogatyńskich ulic. Ktoś jednak zgłosił go do straży miejskiej. Na szczęście funkcjonariuszki, które przyjechały na miejsce, zamiast wlepić mu mandat, wykupiły cały zapas lemoniady.
Okazało się, że Fabian zbierał pieniądze na wyprawkę do szkoły. Zawsze kupowała mu ją babcia, ale w tym roku chciał ją odciążyć i samodzielnie zarobić na wszystkie zeszyty oraz inne przybory.
Teraz młody Fabian postanowił odwdzięczyć się za miły gest. Dzień później spotkał się strażniczkami miejskimi i podarował im bukiet słonieczników.
https://scontent.fktw6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.99422-6/727989356_971681855692145_4009243229197146929_n.png?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx2048x1629&ctp=s2048x1629&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=vpJPm30mNqUQ7kNvwElr2C8&_nc_oc=AdrZNB9-MvVwMPBcvm_j9cVkWnvYputUJLJ_QLuL5dCnsLGwMhd6wmVHYTqBgOanrVmw6IUyppmu_LOnRwDA1s2f&_nc_zt=14&_nc_ht=scontent.fktw6-1.fna&_nc_gid=SRPoHGi7ufAJSQfUYNs7Jg&_nc_ss=7b2a8&oh=00_Af8DbjakAgxBtDIkz7k9kZ0q0IxJo61hT3LfbNv00twMWw&oe=6A3EA7F6
5
@NeroTFP1 nie zamknęli tego przestępcy? co za chory kraj...
12
@NeroTFP1 do pierdla gnoja. Jak taki zaczyna od nielegalnego handlu na ulicy, to gdzie skończy?
12
@Safrani
Pewnie na La Rambli, jak my wszyscy, degeneraci.
10
@Safrani Pewnie skończy nabijając krewetki na pizzy z vatem 8%
0
@pt9 xD .
0
@NeroTFP1 mandat należałoby wlepić temu porąbanemu co go zgłosił
1
@NeroTFP1 piękne jest to, że sluzby( niestety nie za często) potrafią zachowywać ludzkie odruchy. Cieszy mnie to, że wrócił miły gest i do służb. Fajna sprawa, oby więcej takich
0
@NeroTFP1 naród wspaniały tylko ludzie kurwy
1
@Safrani A jak, na 3 mies areszt i plokulatula
0
@NeroTFP1 nie odprowadził podatku na wynagrodzenie 29-letniego ordynatora z Warszawy? Co za wrzód na zdrowym organizmie narodu.
2
@NeroTFP1 Ja sie tylko zastawiam jaka menda trzeba byc zeby cos takiego do strazy miejskiej zglosic? Tutaj trzeba by jakas nowa skale ustalic