La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1743 Culés

0

Poleci ktoś robota sprzątającego do 700zl? Najlepiej z mopowaniem.

0

@PaPo Xiaomi S20+, rok temu go kupiłem za 800 zł więc może teraz taniej. Ma wszystko czego potrzebujesz od odkurzacza

0

@PaPo ja nie polecam tanich odkurzaczy z mopowaniem. Czyszczenie to chyba tylko działa jak są czyste podłogi, mam xiaomi z wersją gdzie te mopy kręcą się wokół własnej osi i myślałem, że to chociaż zrobi robotę, nic bardziej mylnego, żeby to jakoś działało przed każdym myciem należałoby zwilżyć mopy, co też w sumie apka i sam robot sugerują, dodatkowo często je trzeba czyścić i wymieniać. Na rynku są roboty ze stacją które: automatycznie czyszczą, podgrzewają wodę do czyszczenia, czyszczą mopy, opróżniają i napełniają wodę + można podłączyć pod wodę bieżącą więc tylko zostaje okresowe dolewanie środka czyszczącego do stacji oraz wymiana samego mopa. Ale to już niestety większy koszt. Ja obecnie puszczam robota na samo odkurzanie a myje się mopem ręcznym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?