La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

0

Dobra, pytanie mam do tęgich głów tego forum. Dlaczego w cienkich skarpetach jest chłodniej niż na gołą stopę? W klapkach i skarpetach siara chodzić, ale mi osobiście dużo bardziej komfortowo się tak chodzi. Dorosłe życie jest ciężkie, nie zdawałem sobie kiedyś z tego sprawy.

2

@Foton dlatego, ze gola stopa podobnie jak wewnetrzna strona dloni oddaje nadmiar ciepla z organizmu na zewnatrz. Stad tez latem gole stopy i dlonie sa zazwyczaj spocone. Jesli zalozysz rekawiczki dlonie tez nie beda sie tak pocic i nie beda tak gorace. Tak samo jesli napijesz sie goracej herbaty to unormuje ona cieplo w Twoim organizmie

6

@Foton Yamal też w tym chodzi i się nie przejmuje, że siara xD Żyj swoim życiem, Tobie ma być wygodnie

5

@Foton nie wiem ale polecam stawiać swoj komfort ponad opinie publiczna

2

@Bogan „żyj swoim życiem, tobie ma być wygodnie” święte słowa

0

@Foton Życie dorosłe jest ciężkie i ta ciężkość to opinia ludzi o noszeniu skarpet xd

0

@Foton nie no siara to sandały i skarpety

Klapki i skarpety klasa

0

@marcin62 dobra, to trzeba w gaciach chodzić tak jest najwygodniej, dzięki za radę.

0

@Foton w lato chodzę tylko i wyłącznie w klapkach bez skarpet, czasem nawet wyjdę na dwór na boso.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?