La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1327 Culés

0

myślicie, że Flick dostanie jeszcze gorszą kadrę niż w poprzednim sezonie?

0

@beter2 miałem nadzieję, że dostanie lepszą, ale chyba jednak się nie zanosi xD

1

@beter2 Nie wiem, ale po Deco spodziewam się raczej nazwisk, które będą dla wielu na tym forum randomowe + oczywiście przepłacone.

0

@beter2 to zależy, no w gruncie rzeczy żadnego kluczowego transferu wychodzącego bym się nie spodziewał. Odejśćie Peny, Casado czy Fatiego, to raczej odejścia must have, strata znikoma. Być może odejdzie Roony, ale tutaj też to tylko backup. Z drugiej strony kadra może być gorsza, jeśli przestanie się rozwijać, na ten moment ciężko powiedzieć.

0

@beter2 Dla mnie największym minusem poprzedniego sezonu była obrona po odejściu Martineza i w sumie mało się zmieniło na tym polu.
Araujo dalej w klubie, Garcia nadaje się na ligę krajową, bo w LM gra piach. Natomiast Uszaty jak to Uszaty forma w kratkę. O Balde to nawet nie będę wspominał, bo już dawno powinien być poza naszym klubem

1

@beter2 patrzac na sprowadzenie Gordona, odejscie Lewego i Rasha i widzac, ze nie rusza sie nic to mysle, ze kadra bedzie kolejny raz slabsza. Pewnie sciagnie z 2 przeplaconych przecietniakow i tyle

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?