- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1109 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
7
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1109 Culés
8
za 3H GOAT zagra z Austrią. Bardzo ważne i niełatwe starcie na groźną Austrię.
Ciężki mecz czeka Argentynę - wygrana praktycznie zapewnia 1 miejsce w grupie, remis też stawia w nienajgorszej pozycji (choc wtedy będzie konkurs na bramki z Austrią i ARG ma 1 bramkę przewagi, ale to zawsze otwiera ścieżkę dla każdej z ekip), a porażka praktycznie zabija szanse na 1 miejsce i wtedy najpewniej czekałby ARG mecz z Hiszpanią już w 1/16.
@Encore @Popitek12 @Kessie @Adran360 @blakkudium @Lionel_Messi10 @Sysia11 @FcPortoFan1999
0
@mekston Algieria nie przegra z Austrią, a wręcz przeciwnie
0
@bart_azz na razie zanim dojdziemy do 3 kolejki, jest druga
Algieria mimo zlego wyniku 0-3 nie zaprezentowala sie zle z ARG. Pytanie czy to wlasnie sila Algierii czy sa problemy w grze ARG.
Austriacy zaprezentowali sie bardzo solidnie na ostatnim Euro i maja pare dobrych nazwisk w skladzie - wiec to solidny test dla ARG ale tez bardzo wazny test bo 1/16 z Hiszpania to nic dobrego
0
@mekston
zwycięstwo z Austrią zapewnia 1miejsce w gr, no chyba, że Jordania wklepie Algierii i Argentynie.
Co do remisu i nawet zajęcia 2giego miejsca w gr to wiesz... wydaje mi się, ze Hiszpania sie rozkręca i chyba wolał bym ich spotkać szybciej niź później.
,,Argentyńczyk woli odpaść w 1 rundzie niż w finale, 2 miejsce to pierwszy przegrany...''
Jeśli wygrają grupe to w ewentualnym finale będą drużyną gości, z 2giego miejsca drużyną gospodarzy.
Bilans Argentyny jako gospodarz w finale MŚ 3mecze 3x mistrz
jako gość 2mecze 2x porażka
Za Malwiny i za Diego, za ostatni raz Messiego, Argentyno chcę Cię mistrzem jeszcze raz!
0
@Jarema2000 jednak wejście do top4 MŚ to sukces, a fakt, że niedawno ARG wygrała MŚ, to jednak dla mnie medal MŚ to sukces. Ostatni raz ktos obronił tytuł to Brazylia w 1962.
Wiadomo, że brązowy smakuje lepiej niż srebro ;), ale medal to medal.
0
@mekston Czy Austria jest taka groźna? nie powiedziałbym.Mają ciekawego selekcjonera ale nazwiska takie niezbyt konkurencyjne.
0
@FcPortoFan1999 grozna, dobry trener i niezle nazwiska, sa po silnym Euro gdzie mogli pokusic sie nawet o cos wiecej
Dobrze zaczeli turniej Oskarito
0
@mekston Dla nich to jest prawdziwa weryfikacja bo Jordania to żaden rywal.
2
@mekston Thiago Almada w pierwszym widzę. Ustawienie składu skrojone pod Mace wyżej a Barco na jego pozycję. No ale cóż może nie będzie to gra w 10 bo Almada to cien w ostatnich miesiącach.
0
@Sysia11 Almada to nie jest gracz poziomu tier 1